Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformą

Žiūrovų pamiltas komiškasis TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ jau trečiajame savo sezone ir toliau negaili linksmų nuotykių ir nesibaigiančio humoro. Žiūrovus pasiryžę kaskart nustebinti aktoriai patiria ne tik didelių išbandymų, bet ir linksmų netikėtumų: seriale nusifilmavęs atlikėjas Martynas Kavaliauskas turėjo galimybę pasimatuoti policininko uniformą ir trumpam apsimesti pareigūnu.

Arūnas Valinskas atskleidė, kodėl žlugo jo verslas – atsisakė bendradarbiauti su mafija

Praėjusią savaitę sostinėje įvyko kasmetinis Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) brokerių forumas, pritraukiantis ne tik šios srities specialistus, bet ir kitus smalsuolius. Net 650-čiai svečių savo intriguojančią istoriją šįkart pasakojo ir televizijos laidų vedėjas bei prodiuseris Arūnas Valinskas, kuris susirinkusią minią nustebino netikėtomis išpažintimis. Žinomas vyras kalbėjo ne tik apie savo ir dainininko Žilvino Žvagulio pavojingu tapusį verslą Margaritos saloje, bet ir papasakojo linksmų jaunystės istorijų.

Atlikėja Paula ir toliau džiugina gerbėjus – pristatys naują kūrinį ir vakarietišką muzikinį klipą

Viena ryškiausių šalies jaunosios kartos dainininkių Paula Valentaitė ir vėl ruošia nustebinti klausytojus vakarietiška muzika bei šiuolaikiškumu. Jau visai netrukus – šį penktadienį –dienos šviesą išvys ne tik ilgai lauktas kūrinys, bet ir itin šiuolaikiškas muzikinis klipas, kuriame atsiskleis pasaulietiškumas ir netikėti grafiniai sprendimai.

Verslininkų Martinavičių šeimoje dar yra pirmų kartų – žmona buvo kaip reikiant nustebinta

Gerai žinoma verslininkų Sigito ir Natalijos Martinavičių pora – mačiusi ir ragavusi visko. Dažni garsenybių vakarėlių svečiai nuolat lankosi renginiuose, daug keliauja, tad kulinariniais šedevrais juos nustebinti sunku. Ar moka stebinti jie patys, TV3 žiūrovai galės pamatyti jau šį šeštadienį kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

Neseniai susižadėjęs aktorius A. Bialobžeskis istoriniame filme suvaidino Lietuvos išdaviką

Panašu, kad televizijos, teatro ir kino aktorius Andrius Bialobžeskis gali džiaugtis sėkme ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir karjeroje. Neseniai 50-metį atšventęs ir su mylimąja susižadėjęs žinomas vyras nusifilmavo ir antrojoje LRT daugiaserijinio istorinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ dalyje „Laisvės kaina. Partizanai“. Čia jis ir toliau atlieka Lietuvos išdaviko, poeto ir visuomenės veikėjo Liudo Giros vaidmenį. Tačiau šįkart jo veikėjas atsiskleidžia tamsiąja savo puse.

A. Ivanauskas-Fara apie 40 metų trunkančią santuoką: „Žmona tvarko visus gyvenimo kampus“

Legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara šiais metais atšventė ne tik savo 60-tąjį jubiliejų, bet ir mini 45-tuosius metus scenoje. Beveik visą gyvenimą besisukdamas pramogų pasaulyje, atlikėjas ne tik nesusirgo žvaigždžių liga, išleido ne vieną dainą, tapusią hitu, bet ir sukūrė didelę, nuostabią šeimą.

Stilistė V. Šaulytė apie nepriekaištingą figūrą: „Gyvenime nėra tekę laikytis dietos“

Nors savo stiliuje kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė ir stilistė Viktorija Šaulytė drąsių eksperimentų nevengia, virtuvėje – ji vis dar naujokė. Kartu su mylimiausiomis moterimis – mama Gitana ir seserimi Gabija – apsilankiusi TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, žinoma mergina pasakos apie naujus kulinarinius atradimus ir santykius su jos širdį užkariavusiu profesionaliu sportininku.

Kultinės „Moterys meluoja geriau“ poros Kostios ir Galinos akimirkos: „Kuo rimtesnė scena – tuo juokingiau“

Jeigu reikėtų rinkti ryškiausią ir juokingiausią kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ porą, ja neabejotinai taptų nuolat besipykstantys ir į komiškas situacijas pakliūvantys Galina ir Kostia.  Nors Galinos vaidmenį atliekanti teatro, kino ir televizijos aktorė bei talentinga parodijų meistrė Vitalija Mockevičiūtė save laiko taikiu ir geraširdžiu žmogumi, filmavimo aikštelėje lieti emocijas jai yra lengva.

Naujoji lietuviškos pop scenos ikona Beatrich: „Mano istorija primena Pelenės pasaką”

5 milijonai peržiūrų internetinėje svetainėje „Youtube“ ir sutartis su viena žinomiausi pasaulyje muzikos įrašų kompanijų. Iš Šilutės kilusios Beatričės Pundžiūtės,  arba tiesiog Beatrich,  dainą „Superstar“ drąsiai galima vadinti šios vasaros hitu. Tačiau jauna mergina – ne vieno hito atlikėja. Tuo įsitikinti galės visi, jau šį penktadienį atvykę į Beatrich gyvo garso koncertą populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“.

Pirmą kartą TV seriale vaidinęs V. Baumila: „Stengiuosi per daug savęs ekrane nemylėti”

Nuotaikingas ir siužeto vingių kupinas TV3 nuotykių ir humoro serialas „Bruto ir Neto 3" žiūrovus stebina vis linksmesnėmis istorijomis ir vienas už kitą unikalesniais personažais. Vienas tokių trečiajame serialo sezone patikėtas ir dainininkui bei aktoriui Vaidui Baumilai, kuris džiaugiasi, galėjęs savo aktorinius sugebėjimus pirmą kartą parodyti ir televizijos žiūrovams.

Atrankoje į šou „Misija: vestuvės“ – vaikų namuose užaugusi virėja ir daugiavaikė mama

Praėjusią savaitę prasidėjo atranka į naujo ir intriguojančio formato televizijos projektą „Misija: vestuvės“. Jau greitai TV3 ekranuose pasirodysiančiame realybės šou moterys pasakos jautrias ir tikras savo gyvenimo istorijas, džiaugsis gyvenimus pakeisiančiais išvaizdos pokyčiais ir net turės galimybę laimėti visą vestuvių šventę. Projekto organizatoriai atskleidžia sulaukę daugybės būsimų nuotakų anketų. Naujojo šou prodiuserė Vaida Skaisgirė džiaugiasi, kad dalyvauti panoro neeilinių patirčių turinčios moterys.

Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti stilistė V. Šaulytė tapo kvapą gniaužiančia nuotaka

Stilistė Viktorija Šaulytė pasimatavo vestuvinę suknelę. Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti kūrybinio dueto „ŠaŠa" narė tapo svajonių nuotaka. Tiesa, prie altoriaus žavioji stilistė dar nežengia. Viktorija kvapą gniaužiančios nuotakos fotosesijoje įsiamžino pristatydama būsimą renginį „L'ORÉAL PROFESIONNEL Baltic Bridal Fashion Show", kuris vyks jau antrąkart Lietuvoje.

Kone 20 kg atsikračiusi D. Meiželytė atskleidė, kas padeda išlaikyti dailią figūrą

Garsi Lietuvos visuomenininkė, dainininkė, buvusi Seimo narė, renginių vedėja Donalda Meiželytė džiaugiasi savo naujais pasiekimais – pakeitusi gyvenimo būdą ir mitybą žinoma moteris numetė net 20 kilogramų. Žvali ir visada laiminga atlikėja jau šį šeštadienį kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakos apie tai, kaip numetė svorį, pasidalins lieknėjimo patarimais ir dalyvaus azartiškoje kulinarinėje kovoje.

Į TV ekranus sugrįžta kultinis serialas „Pasmerkti“: vaidins ir sunkią traumą patyręs R. Boravskis

Vienas populiariausių ir tūkstančius gerbėjų turintis serialas „Pasmerkti“ jau visai netrukus po dvejų metų pertraukos vėl sugrįš į TV3 ekranus. Serialas ir toliau pasakos apie žmones, atsiduriančius pavojingose gyvenimo kryžkelėse. Po tragiškų išgyvenimų į ekranus grįžta ir sunkią traumą patyręs aktorius bei režisierius Rolandas Boravskis, atliekantis visų pamilto Lorenso vaidmenį.

Naujoji „Pinup girls“ fotosesija: dabar mums nieko vaidinti nereikia

Viena ilgiausiai gyvuojančių merginų grupių „Pinup girls“ originaliomis fotosesijomis savo gerbėjus džiugina gana dažnai, tačiau kiekvieną kartą sugeba nustebinti ne tik savo originalumu, bet ir vis ryškiau spinduliuojamu moteriškumu. Prie naujosios merginų fotosesijos prisidėjo vieni geriausių jaunosios kartos savo sričių profesionalai, kurie grupę įamžino dar nematytomis spalvomis.