„2 Barai” išlikimo kova: ar tiesioginiame eteryje įvyks mylimųjų susitaikymas?

Visą praėjusią savaitę ištikimiausi TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" žiūrovai stebėjo konfliktus ir dramas. Daugiausiai dėmesio susilaukė dalyvės Gabijos ir jos mylimojo, praėjusiais metais projekte dalyvavusio Žygio santykiai. Vaikiną už projekto ribų turinti Gabija paslydo – leido laiką gražuolio Martin glėbyje. Šį, sekmadienio, vakarą tiesioginėje išlikimo kovoje bus paviešinta dar niekur nerodyta filmuota medžiaga iš audringo Žygio ir Gabijos susitikimo.

„2 Barai” dalyvė Gabija atgailauja: su R. Kirilkinu ruošia ypatingą staigmeną mylimąjam

Jau rytoj, sekmadienį, televizijos žiūrovai išvys ketvirtąją TV3 realybės šou „2 Barai" išlikimo kovą, kurioje bus atskleidžiama visa tiesa apie svarbiausius savaitės įvykius. Vienas iš jų – artimi Gabijos ir Martin santykiai, įskaudinę merginos mylimąjį, praėjusių metų dalyvį Žygį. Šis kaip reikiant įpyko, todėl Gabija nusprendė atsiprašyti ne tik paprastais žodžiais – įrašė Žygiui skirtą meilės dainą su Ruslanu Kirilkinu.

Kaip išsirinkti tinkamą aprangą sportui? Pataria asmeninis treneris P.Ratkevičius

Kad sportuoti būti smagiau ir maloniau, mėgstame pasirūpinti stilinga sporto apranga bei avalyne. ,,Renkantis drabužius, sportbačius sportui vertėtų atsižvelgti ne tik į jų išvaizdą, bet ir į patogumą bei funkcionalumą’’, - įsitikinęs vienas žymiausių asmeninių sporto trenerių Paulius Ratkevičius. Paulius mums pataria, kaip ir kur išsirinkti kokybišką sportinę aprangą.

Gimtadienio proga Žilvino Žvagulio lopšinė anūkei

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš du metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę. Žilvinas pripažįsta, kad pirmoji anūkė jam tapo svarbi ir dėl suteikto jai vardo, mat Barbora buvo ir Žilvino prosenelė.

Verslininkė iš Kauno: „Į Lietuvą atvežiau dalelę Milano“

„Tamsios ir niūros spalvos kaip šios vasaros orai Lietuvoje – taip atrodė mano klienčių spintų turinys iki to momento kai susipažino su manimi“, – sako Greta Šatienė, jau 5 metus puošianti Lietuvos moteris išskirtine apranga iš Italijos. Moteris, kardinaliai pakeitusi daugelio savo klienčių stilių, atvirai kalba apie madą, bendravimą su klientais bei sėkmingo verslo garantą.