„Misija: vestuvės“ vedėja tapusi V. Skaisgirė: „Niekada nevėlu ieškoti savo laimės“

Po naujųjų metų TV3 televizijos žiūrovų ekranuose pasirodys naujo ir netikėto formato realybės šou „Misija: vestuvės“. Net 12 jautrias gyvenimo istorijas papasakosiančių moterų varžysis dėl galimybės pakeisti savo išvaizdą bei didžiojo šou prizo – vestuvių nuo A iki Z. Naujojo projekto vedėja taps jo kūrėja – viešųjų ryšių specialistė ir prodiuserė Vaida Skaisgirė, kuri tikina, kad siekti savo svajonių – niekada nevėlu.

Jau visai netrukus žiūrovus pasieks naujas realybės šou „Misija: vestuvės“. Įvairių amžių ir gyvenimo patirčių moterys kausis dėl galimybės patobulinti savo išvaizdą, atsikratyti kompleksų ir laimėti pagrindinį prizą – svajonių vestuves.

Projekto vedėja tapusi V. Skaisgirė nesitikėjo, kad pasiruošimas šou pareikalaus tokio didelio emocinio išbandymo. „Kol šio projekto idėja tegulėjo mano galvoje, tikrai neįsivaizdavau, kad jis bus toks jaudinantis ir sunkus psichologiškai. Sulaukėme labai didelio kiekio norinčių dalyvauti projekte anketų, tačiau viena buvo skaityti moterų atsakymus į šabloninius klausimus, o visai kas kita pabendrauti su jomis gyvai atrankų metu, susipažinti su jų gyvenimo istorijomis“, – pasakojo ji.

Projekto organizatoriai sulaukė daugybės anketų iš projekte norinčių dalyvauti moterų. Tačiau po finalinės atrankos į projektą pateko tik 12. „Po atrankų labai norėjosi padėti visoms moterims, tačiau turėjome atrinkti tik 12 dalyvių. Labiausiai džiugina, kad moterys, patyrusios tikrai didelius gyvenimo išbandymus, šiandien vėl su viltimi žvelgia į ateitį. Jos myli ir yra mylimos, planuoja vestuves ir tiki, kad rytoj bus geriau negu buvo vakar“, – apie projekto dalyves pasakoja V. Skaisgirė.

Realybės šou „Misija: vestuvės“ žiūrovams atskleis neeilinių moterų pasakojimus. Viena tokių – keturių vaikų mama, netekusi vieno mažylio. „Ji išgyveno, ko gero, didžiausią tragediją, kurią tik gali išgyventi moteris – savo vaiko mirtį. Negana to, jai teko patirti ir pirmojo vyro neištikimybę. Tačiau šiandien ji atsitiesusi, jos veidą puošia šypsena, ji planuoja antras vestuves. Moteriai beliko atsikratyti savo išvaizdos kompleksų. Ši moteris – puikus pavyzdys, kad niekada nevėlu ieškoti savo laimės. Nesvarbu, tau 20, ar 40“, – teigia V. Skaisgirė.

Kino ekranų vertų istorijų netrukus pasirodysiančiame šou – ne viena. Projekto iniciatorė ir vedėja pasakoja ir apie kitą dalyvę, kuri pagaliau radusi meilę augina vaiką bei svajoja apie vestuves bažnyčioje. „Jų iškelti nepavyko, nes gražius planus aptemdė baisus įvykis – po ilgų paieškų Vokietijoje buvo rasti jos dingusio brolio palaikai“, – tragiškus dalyvės gyvenimo vingius atskleidė laidos vedėja.

Projekte dalyvaus ir populiariame realybės šou „2 Barai“ išgarsėjusio dalyvio Juozo sužadėtinė Darija. Su jųdviejų meilės istorija TV žiūrovai jau turėjo galimybę susipažinti, nes vaikinas mylimajai pasipiršo tiesioginiame eteryje. Tačiau Darijos atpasakoti gyvenimo įvykiai sukrėtė visą kūrybinę komandą. „Ji labai atvirai prabilo apie patyčias dėl kūno pokyčių, kurios paauglystėje privedė iki... kilpos. Laimei, tragedijos pavyko išvengti ir aš labai viliuosi, kad Darijos istorija bus įkvepiantis pavyzdys visoms paauglėms, kurios taip pat išgyvena dėl savo išvaizdos. Šiandien Darija – atsitiesusi, išsilavinusi mergina, kuri nori atsikratyti visų praeities vaiduoklių ir lig šiol kamuojančių išvaizdos kompleksų“, – sakė V. Skaisgirė.

„Misija: vestuvės“ dalyvės turės galimybę su grožio industrijos profesionalais atsikratyti kamuojančių kompleksų dėl išvaizdos. Į finalą patekusioms dalyvėms padės lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ gydytojai, plastinės chirurgijos centras „SV“ bei implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“. Projekto dalyvėms gražioms jaustis taip pat padės kosmetika ir kūno priežiūros priemonės iš internetinės grožio prekių parduotuvės „KlipShop“.

„Šiuo projektu norime parodyti, kad išeitis visada yra ir net jei būna labai sunku, mumyse, moteryse, slypi neišmatuojami stiprybės rezervai. Tereikia atrasti jėgų ir jų paieškoti“, – nepasiduoti skatino V. Skaisgirė.

Naujajame realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvaus 12 tuoktis besiruošiančių moterų, kurios televizijos žiūrovams atskleis jautrias, jausmingas ir, svarbiausia, tikras savo gyvenimo istorijas. Nuo gimimo plaštakų neturinti gražuolė manekenė, pasiryžusi tekėti už savo gyvenimo meilės; išsiskyrusi, vaikelio netektį išgyvenusi, dabar net keturių vaikų mama, pasiruošusi prie altoriaus žengti antrą kartą – žiūrovų laukia kino scenarijų vertos istorijos!

Šou dalyvėms teks įnirtingai pakovoti tiek dėl visokeriopo išvaizdos patobulinimo, tiek dėl pagrindinio prizo – kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys po dvi nuotakas, tačiau tik viena iš jų laimės svajonių išvaizdos pokyčius bei kelialapį į finalą, kuriame jau patobulinusios savo išvaizdą dalyvės susikaus dėl pagrindinio prizo – savo svajonių vestuvių!

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – jau greitai tik per TV3!

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.43380999565125