Išgirskite: atlikėja Gintarė Korsakaitė pristato naują kūrinį „Šąlančios kojos“

Gausybės muzikinių projektų dalyvė ir laimėtoja, dainininkė Gintarė Korsakaitė dar šią savaitę pranešė verčianti naują puslapį savo karjeroje. Kartu su fotografu Nagliu Bierancu įsiamžino subtiliai seksualioje fotosesijoje, kuri atspindi ir šiandien pristatomą dainą „Šąlančios kojos“.

Pasak jaunos, muzikinę karjerą ir psichologijos mokslų magistrą derinančios merginos, šis kūrinys neatsirado labai greitai ir spontaniškai. Tai ilgo darbo studijoje, bendradarbiaujant kartu su talentingomis jaunosios kartos kūrėjomis Elena Jurgaityte ir Viktorija Lakštute, rezultatas.

„Pradėjus kurti šią dainą, jau nuo pirmų akordų supratau, kad ji kitokia. Labai artima man asmeniškai ir turinti kažkokio kitokio žavesio. Darbas studijoje buvo išties nelengvas, nes daina nėra labai paprasta. Buvo etapų, kada galvojau, jog ji iš viso neišlįs į dienos šviesą. Tačiau neketinau pasiduoti. Čia panašiai kaip ir pačioje dainoje.”, - atvirauja Gintarė.

Kūrinys „Šąlančios kojos“ – tai graži metafora, atspindinti blėstančius santykius, kurie kupini išbandymų ir gausybės pasvarstymų.

„Kartais susipyksti su sau brangiausiu žmogumi, nenori kalbėtis, veikia principai, norisi sulaukti atsiprašymo, tačiau galiausiai supranti, kad ir pats privalai žengti pirmą žingsnį, rasti kompromisą, kovoti, nes šis žmogus tau yra namai. Ir dienos pabaigoje tai yra svarbiausia.“, - apie dainos prasmę pasakoja dainininkė.

Atlikėja Gintarė Korskaitė atvirauja, kad naujasis kūrinys „Šąlančios kojos“ atspindi ir pačią merginą, tačiau vieną tik jos pusę – ramią, rimtą, svajingą, menišką.

„Dainoje daug šalčio, ledo, bet kartu yra kažkas, kas šildo. Čia kaip sniegynuose yra medinė trobelė, iš kurios rūksta kaminas ir žinai, kad ten jauku, šilta, liepsnoja židinys. Ši daina man tarsi transo seansas, klausydama ir dainuodama kažkur išskrendu“, - teigia mergina.

Kviečiame paklausyti ir įvertinti naująjį Gintarės Korsakaitės kūrinį „Šąlančios kojos“:

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.5928430557251