Verslininkų Martinavičių šeimoje dar yra pirmų kartų – žmona buvo kaip reikiant nustebinta

Gerai žinoma verslininkų Sigito ir Natalijos Martinavičių pora – mačiusi ir ragavusi visko. Dažni garsenybių vakarėlių svečiai nuolat lankosi renginiuose, daug keliauja, tad kulinariniais šedevrais juos nustebinti sunku. Ar moka stebinti jie patys, TV3 žiūrovai galės pamatyti jau šį šeštadienį kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ dėl sūnaus Mato ir dukros Sandros palankumo kulinarinėje dvikovoje susikaus garsi pramogų pasaulio pora – verslininkas Sigitas ir papuošalų kūrėja Natalija Martinavičiai.

Ruošiantis dvikovai, N. Martinavičienė prisipažins besijaudinanti – nustebinti savo gurmanus vaikus – nelengvas iššūkis, o S. Martinavičius išliks itin ramus. Pora atskleis, kad dažniausiai išradingais ir skaniais patiekalais šeimą lepina Natalija, o Sigitas virtuvėje – retas svečias.

Nors ir jausdamas žmonos pranašumą virtuvėje, S. Martinavičius nenuvertins savo sugebėjimų ir bus pasiruošęs kovai. „Savo firminį patiekalą turiu. Nuo studentų laikų tai yra kiaušinienė ir keptos bulvės su kefyru“, – juokdamasis sakys vyras.

Nuotaikingoms kulinarinėms varžytuvėms nusiteikę vyras ir žmona keliaus į skirtingas išmanaus dienos pietų restorano „ilunch“ puses: S. Martinavičius padedamas grilių meistro Vaidoto Rutkausko ant grilio keps picą su vištiena, šonine, vyšniniais pomidorais ir mocarela, o N. Martinavičienė kartu su virtuvės šefe Ilona Juciūte ruoš kišą taip pat su vištiena, kriaušėmis ir pelėsiniu sūriu.

Kuris patiekalas bus palankiau įvertintas vaikų, nuspėti sudėtinga. Tačiau žmona Natalija nepasiduos konkurencijai ir pagirs laidoje konkurentu tapusio vyro puikų darbą. „Iš tikrųjų norėčiau pasveikinti Sigitą pirmą kartą iškepus picą, tai pirmas tavo toks rimtas patiekalas“, – gražių žodžių vyrui negailės žmona.

Kaip seksis virtuvėje retai apsilankančiam S. Martinavičiui? Kas – vyras ar žmona – geresnis kulinaras šeimoje? Apie tai ir dar daugiau – jau šį šeštadienį 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžo gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ir „Proflame Expert“ šefo ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama, žmona, uošvė, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.78904581069946