Atskleistas Donato Montvydo akustinio koncertinio turo svečias

Visai netrukus atlikėjas Donatas Montvydas leisis į koncertines gastroles, kurios truks net iki gruodžio 30 d., kuomet įvyks papildomas koncertas Palangos Kurhauzo salėje. Atlikėjas surengs ne tik akustinių koncertų su styginių kvartetu turą, tačiau ir išskirtinį ir vienintelį areninį šou „Kalėdos LIVE Cirkas“ per pačias Kalėdas.

„Nerealus jausmas, kai ilgą laiką sėdi studijoje ir kuri, generuoji idėjas, kaip galėtum nustebinti savo gerbėjus, o galiausiai su koncertinio turo šeima leidiesi į kelionę po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius. Kiekvieną kartą užplūsta labai geros emocijos, ypatingai, kai išvysti jau matytus veidus koncertuose. Tai yra ta varomoji jėga, dėl kurios verta daryti tai, ką darau“, - atvirauja atlikėjas Donatas Montvydas.

Šį rudenį ir žiemą atlikėjas nusprendė surengti ramesnius, akustinius koncertus, kuriuose kitaip suskambės paties Donato kūryba. Dainų skambesį papildys styginių kvartetas bei ilgamečiai scenos bičiuliai, muzikantai Marius Leskauskas ir Juozas Martinkėnas.

„Visada sakau, kad akustinis koncertas – itin artimas ir nuoširdus susitikimas su klausytoju, manau, kad būtent šiuo metų periodu toks konceptas labai tinkamas“, - teigia atlikėjas.

Koncerto metu be specialiai sukurtų šviesų instaliacijų susirinkusius žmones nustebins ir iki šiol slėptas koncerto svečias. Kartu su Donatu Montvydu į koncertines gastroles leisis „Lietuvos balso“ nugalėtoja itin stipraus vokalo atlikėja Justina Budaitė – Junà.

„Labai vertinu Donato pagalbą man, jaunai atlikėjai. Nuo mūsų bendravimo pradžios projekte užsimezgė labai artimas ryšys, kurio dėka gimė ir bendras kūrinys. Džiaugiuosi, kad galiu būti dalimi to, ką išvys Donato gerbėjai“, - džiaugsmo neslepia Junà.

Atlikėja kartu su Donatu prieš pusmetį pirmąjį savo solinės karjeros kūrinį „Ten Kur Tu“, o visai neseniai nustebino netikėtu kūriniu „Pasitiksim saulę“ kartu su vienu geriausių šalies muzikos prodiuserių Leon Somov. Pastarasis kūrinys sulaukė ne tik didelio gerbėjų dėmesio, bet ir užkopė į radijo stočių populiariausiųjų viršūnes.

Pirmasis Donato Montvydo ir styginių kvarteto koncertas įvyks jau šį šeštadienį Panevėžyje, lapkričio 25 d. Šiauliuose, 28 d. Klaipėdoje, 30 d. Marijampolėje, gruodžio 1 d. Alytuje, 2 d. Plungėje, 19 d. Vilniuje, 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienintelis šou „Kalėdos LIVE Cirkas“, o koncertus vainikuos papildomas akustinis koncertas gruodžio 30 d. Palangos Kurhauzo salėje.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.52863788604736