Miestą į kaimą iškeitusi aktorė K. Stungytė: „Vis dar nesijaučiu kaip namie“

Didelio žiūrovų dėmesio susilaukęs komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ ir toliau stebina nuoširdaus juoko ir nuotykių pasiilgusius žiūrovus. Serialo personažai atsiduria keisčiausiose ir visiškai netikėtose situacijose, kurios neretai tampa iššūkiu ir patiems aktoriams. Šį kartą vienoje tokių situacijų atsidūrė seriale hipsterės vaidmenį atliekanti talentinga jaunosios kartos aktorė Karina Stungytė. Tikra miestiete save laikančiai moteriai vienoje scenų teko jodinėti žirgu.

Ilgą laiką televizijoje nedirbusi K. Stungytė tikino, kad vėl save matyti TV ekrane yra išties smagu – aktorė net sulaukė komplimentų. „Didžiausi komplimentų dalintojai – mažieji žiūrovai. Štai draugės aštuonmetis vaikas gyrė, kad viskas labai juokinga, kad serialas puikus, kad labai smagu matyti naujus veidus ir mudu su Eimučiu jam labai patikome. Man tai buvo didžiausias komplimentas“, – su šypsena pasakojo aktorė.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ K. Stungytė vaidina restoraną kaime atidariusią hipsterę Oliviją. Tiesa, su kaimo aplinka, kurioje intensyviai tebevyksta filmavimai, mieste gyvenančiai aktorei vis dar tenka apsiprasti.

„Kaime vis dar nesijaučiu kaip namie, nepasakyčiau, kad kaime jau labai apsipratau. Bet po truputį, gal po kelių savaičių, jau galėsiu sakyti, kad gyvenu kaime – beveik tapau gamtos vaikas“, – juokėsi K. Stungytė.

Tačiau neseniai nufilmuotoje serialo scenoje aktorei teko išbandymas – K. Stungytė sėdo ant žirgo. „Iš tiesų, tai buvo galbūt jau antras kartas, kai filmavimo metu joju žirgu. Bet šis kartas man buvo šiek tiek įdomesnis, nes vyko laisvesne forma. Pirmą kartą jojau su didžiuliu XVIII amžiaus kostiumu, su kuriuo tikrai nebuvo taip smagu. Dabar buvo patogus rūbas, geras oras ir puikus žirgas, kuris buvo labai draugiškas ir malonus. Manau, kad tai puiki patirtis – net nesijautė, kad tai buvo filmavimas, atrodė, kad šiaip atvažiavome pasijodinėti“, – sakė K. Stungytė.

Kūrybinė komanda įspūdingo grožio žirgus pasiskolino iš žirgyno „Pajiesio žirgai“, kur juos treniruoja ir prižiūri trenerė Dalia Kuzmickienė. Aktorės K. Stungytės teigimu, jai jojant itin draugišku žirgu sunkumų neiškilo, tačiau kiek sunkiau buvo jos kolegai, aktoriui Remigijui Endriukaičiui.

„Man asmeniškai sunkumų nepasitaikė, žirgai man patinka nuo vaikystės ir jiems neturiu jokios baimės. Viskas išėjo labai natūraliai, įkiši koją į balną – ir užlipi. Kolegai, kiek žinau, buvo sunkiau, bet ir jis kažkaip įveikė šį iššūkį“, – šypsodamasi sakė K. Stungytė.

Serialas „Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto ir Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.71008205413818