M. Pundziūtė-Monique apie dalyvavimą „X Faktoriuje”: „Supratau, kad dabar yra laikas pakeisti savo gyvenimą”

Prieš dvejus metus populiariausią muzikinį projektą Lietuvoje „X Faktorius" laimėjusi Monika Pundziūtė šiandien mėgaujasi populiarumu – jos dainų vaizdo klipai peržiūrėti milijonus kartų, o visai neseniai dainininkė leidosi į solinį turą po visą Lietuvą. Dainininkė įsitikinusi, kad jos sėkmę nulėmė laiku priimtas tinkamas sprendimas.

„Aš buvau ta, kuri suprato, kad dabar yra laikas pakeisti savo gyvenimą. Kai aš pamačiau žmonių akis, kurie pirmą kartą atėjo į mano koncertą paklausyti mano dainų, tai buvo neapsakomas jausmas. Ir tai, kad mano keturias dainas žmonės sugeba dainuoti žodis į žodį, yra kosmosas", – savo sėkminga karjera džiaugiasi mergina.

Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovų laukia speciali laida „X Faktorius. Kaip gimsta žvaigždės". Laidoje bus atskleisti populiariausio Lietuvoje muzikos projekto užkulisiai ir papasakota ketverių metų projekto istorija bei atskleistos naujojo sezono paslaptys. Laidoje kalbės ne tik „X Faktoriaus" mokytojai, bet ir ryškiausi projekto dalyviai.

Atlikėja Monika Pundziūtė džiaugsis, kad prieš dvejus metus nusprendė dalyvauti „X Faktoriuje". Tiesa, interviu metu ji prisipažins, kad iš pradžių į dalyvavimą projekte ji žiūrėjo pro pirštus. „Po dvejų metų tiek daug įvyko... Jei ne „X Faktorius", nebūtų gimusios mano dainos, visas pasaulis, kuriame aš gyvenu... jo tiesiog nebūtų", – jau šį sekmadienį kalbės M. Pundziūtė.

Monique karjera didžiuojasi ir projekto prodiuseris, teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. „Labai džiugu, kad ji tapo nugalėtoja. Jos karjera klostosi fantastiškai, pirmi koncertai, albumai".

Buvusi M. Pundziūtės mokytoja Justė Arlauskaitė-Jazzu pasakos, kad sudėtingiausia projekte yra tai, jog savo mokinius turi ne tik išmokyti, bet paskui ir vertinti. „Turi suprasti, įsiklausyti į jų norus. Turi matyti juos scenoje, turėti viziją, suprasti, kas kam tinka. Turi kelti skambučius ketvirtą valandą ryto ir patarti, ką daryti, kai neišeina padainuoti vienos ar kitos eilutės", – pasakos J. Arlauskaitė-Jazzu.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.57467794418335