Justinas Jankevičius: „Kine kaip kare, svarbiausia – netikėtumo faktorius”

Laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius šiuo metu laukia filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas", kuriame atliko pagrindinį vaidmenį, premjeros ir turi griežtą nuomonę apie tai, ko pats tikisi iš gero kino.  Justinas įsitikinęs, kad kine svarbiausias netikėtumo faktorius: „Jeigu aš galiu atspėti, kaip baigsis kinas, aš dažniausiai nemėgstu jo žiūrėti", – sako humoristas, nusifilmavęs naujos TV3 filmų rubrikos anonse.

Justinas pripažįsta, kad kine jam svarbu emocijos: „Kartais noriu pažliumbti, kartais supykti, o kartais pasijuokti". Vis dėlto svarbiausia, anot jo, kad filmas nustebintų: „Kine kaip kare, svarbiausia – netikėtumo faktorius", – sako Justinas. Todėl natūralu, kad labiausiai jis nemėgsta tų, kurie tą netikėtumą sugeba atimti: „Labiausiai nemėgstu dviejų tipų žmonių: tų, kurie papasakoja, kaip kinas baigsis, ir tų, kurie kalba kino metu, todėl geras kinas yra kelionė tyloje".

Nuo šiol kiekvieną šeštadienio vakarą TV3 televizija žiūrovams siūlys tikrai gurmaniškus ir rafinuotus filmus. Daugybę apdovanojimų laimėję naujausi kino šedevrai patenkins išrankiausių žiūrovų skonį. Tai patvirtina ir neeilinės asmenybės, kurios pristatys šiuo filmus. Apie savo mėgstamiausius filmus žiūrovams pasakos ir juos žiūrėti kvies tikras aktorių, laidų vedėjų ir muzikantų žvaigždynas: Marius Repšys, Renata Šakalytė-Jakovleva, Jonas Gricius, Mindaugas Stasiulis, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis, Andrius Mamontovas ir kiti. O patį pirmąjį filmą „Amerikos Gangsteris" jau šį šeštadienį pristato Justinas Jankevičius.

„Kviečiu žiūrėti vieną iš mėgstamiausių savo visų laikų kriminalinių filmų", – apie juostą „Amerikos gangsteris" kalbės Justinas Jankevičius. Tikra istorija paremtas filmas pasakoja apie nusikaltėlį, savo žiaurumu ir galia nustebinusį visą aštuntojo dešimtmečio Niujorką. Klasikinė kieto policininko ir šaltakraujiško nusikaltėlio kova įgyja naujų spalvų, kai dviejų priešininkų vaidmenis atlieka tokie aktoriai kaip Denzelis Vašingtonas (Denzel Washington) ir Raselas Krou (Russell Crowe).

„Amerikos gangsteris" jau šį šeštadienį 21.50 val. per TV3. O kitus šeštadienius kviečiame praleisti su tokiais filmais kaip „Marsietis", „Šnipų tiltas", „Kieti bičai", „Erelis Edis", „Atkirtis", „Sensacija" ir kitais.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.6924741268158