Aktoriaus Ramūno Cicėno namuose vietą rado du augintiniai iš prieglaudos

Žinomas aktorius, režisierius ir visuomenės veikėjas Ramūnas Cicėnas draugams ir pažįstamiems  žinomas kaip didelis gyvūnų mylėtojas. Kaip pats teigia, daug metų galvojo, kad jo širdyje daugiausiai vietos yra šunims, tačiau visai neseniai suprato, kad lygiai taip pat myli ir kates. Ramūno meilė katėms išaiškėjo tada, kai į savo namus iš gyvybės langelio jis parsinešė beglobį kačiuką, kuris tapo jau trečiuoju aktoriaus augintiniu.

„Čia atsitiko toks nuotykis, kad važiavome vienam iš augintinių nupirkti antkaklį ir pamatėme gyvybės langelį, kuriame buvo toks mažas, nuostabus, juodai baltas kačiukas, kuris parvažiavo su mumis namo" , – TV6 laidos „Gyvūnų manija" žiūrovams pasakojo aktorius. R. Cicėnas jau ne pirmą kartą priglaudžia gyvūną iš prieglaudos. Antrasis šuo jo namuose, vardu Zavesulas, taip pat priglaustas prieš kelis metus. Kane korso veislės Boris, linksmasis Zavesulas ir kačiukas – visi trys augintiniai draugauja ir krečia pokštus režisieriaus namuose. Ramūnas Cicėnas kviečia visus gerai pagalvoti prieš įsigyjant augintinį ir neatmesti galimybių savo keturkojo draugo paieškoti prieglaudose.

Jau šį sekmadienį laidoje „Gyvūnų manija" žiūrovai pamatys ir fotografo Andriaus Burbos žirgų fotosesiją iš apačios. Projektas, kuriame fotografas įamžino šunis, kates, triušius ir žirgus iš apačios sulaukė susidomėjimo visame pasaulyje. Tai visiškai unikalūs ir dar niekam nematyti kadrai su kitokia perspektyva į gyvūnus. Taip pat laidoje smagios dresūros ir paklusnumo pamokos, švietėjiška Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro veikla, pasakojimas apie labai populiarią mopsų veislę ir svarbūs veterinaro patarimai.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.68910980224609