Daugiatūkstantinė minia šėlo SEL koncerte Kalnų parke: E.Dragūnui nuo savęs per kūną bėgo šiurpas

Šeštadienio vakarą sostinės Kalnų parkas buvo užpildytas daugiatūkstantine žmonių minia. Bene populiariausios šalies grupės SEL koncerte šėlo kolektyvo gerbėjai atvykę iš skirtingų Lietuvos miestų ar net specialiai dėl šou grįžę iš užsienio.

Prieš šou SEL lyderis Egidijus Dragūnas pasidžiaugė, kad sostinėje jo grupės pasirodymo metu lepins geras oras. Dainininkas tikino, kad jo tikslas pradžiuginti vilniečius, miesto svečius ir taip savo miestą pasveikinti Sostinės dienų proga.

Dar šios savaitės pradžioje Kalnų parke, kur vyko grandiozinis šou, pradėjo dygti įspūdinga scena-robotas. Jai idėją per 5 minutes sugalvojo pats E.Dragūnas.

Prie naujausio SEL šou dirbo 100 žmonių komanda.

Koncertas prasidėjo apie 20 valandą, jį pradėjo apšildantysis atlikėjas Andrius Glušakovas-Pushaz. Grupės lyderio bičiulis ir kai kurių SEL dainų bendraautorius gerai išjudino minią su savo geriausiomis ir naujomis dainomis.

Po Pusho pasirodymo į sceną lipo SEL. Pašėlusi minia nuo pat pirmųjų kūrinių palaikė savo dievaičius ir traukė dainas kartu, taip pat žavėjosi milžiniška scena-robotu, kurios visa didybė pasimatė sutemus. Įspūdį kėlė lazeriai ir scenos vizualizacijos, o puikiu šou akcentu tapo įspūdingi fejerverkai.

„Man pačiam nuo savęs bėgo šiurpas“, - iš karto po anšlaginio koncerto džiaugėsi E.Dragūnas.

Pažiūrėti grandiozinio SEL šou rinkosi ir Lietuvos garsenybės: aktorė Ineta Stasiulytė, pasipuošusi kaip jos vaidinama herojė Džilda, socialinių tinklų garsenybė Monika Šalčiūtė, prodiuseris Žilvinas Žusinas, verslininkė Justina Stambrauskaitė ir kiti. Tarp įžymybių buvo ir Egidijaus Dragūno tėvai.

Koncerto akimirkos – fotogalerijoje.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 1.0569529533386