Atlikėjas Tadas Juodsnukis: jei ne liga, dabar būčiau ne muzikoje, o krepšinio aikštelėje

65-ojo Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) jubiliejaus proga, žinomi atlikėjai prisidėjo prie kilnios idėjos, aplankydami RKL klinikose besigydančius pacientus. Kartu su Jurgiu Brūzga bei Girmante Vaitkutė, vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriuje, esančiame Kačerginėje apsilankė ir atlikėjas bei laidų vedėjas Tadas Juodsnukis.

Neseniai tapęs naujos televizijos laidos apie muziką vedėju ir aktyviai koncertuojantis bei naujam miuziklui „Meilutė“ besiruošiantis Tadas Juodsnukis sako, jog veiklos šiuo laikotarpiu jam tikrai užtenka. „Vos spėju suktis, atrodo, kad dienoje tikrai per mažai valandų, kad spėtum nuveikti suplanuotus darbus. Viena koja ruošiuosi savo koncertams, kita dirbu su televiziniu projektu, o kur dar naujasis miuziklas, kurio premjera jau šį rugsėjį. Visko tikrai daug, tačiau geriems darbams, net ir turėdamas dešimt kart daugiau veiklos, laiko visada rasiu“,- šypsodamasis sako atlikėjas, kuris savo dainomis šįkart džiugino pačius mažiausius Kauno reabilitacijos skyriaus pacientus.

Anot RKL Vaikų ligų klinikos vadovės Jūratės Rudzinskienės mažiesiems pacientams, „Žibutėje“ atstatinėjantiems jėgas, neretai ši gydymo įstaiga tampa antrais namais – jie čia praleidžia net iki 60 dienų. „Vaikus motyvuoti ir uždegti, būtų įdomu atlikinėti reabilitacijai reikalingus pratimus, nemenkas iššūkis“, patirtimi dalijasi J. Rudzinskienė. Laimei, RKL viena pirmųjų ligoninių, kuri šioje srityje pasitelkė išmaniąsias priemones. Vaikams – tai nuostabus dalykas: jie ir smaginasi prie kompiuterių, ir tuo pačiu atlieka reikalingus pratimus, atstatančius sutrikusias judėjimo ar kvėpavimo funkcijas. „O kasdienybės paįvairinimui, kaip ir šį kartą, su malonumu priimame visus, norinčius palinksminti mūsų mažuosius pacientus“. – Tado Juodsnukio vizitu džiaugiasi vadovė.

Po šio vizito Tadas Juodsnukis prisiminė ir savo skaudžius praeities momentus bei atskleidė tai, ką apie šį atlikėją žino tikrai ne kiekvienas. „Buvo metas, kai žaidžiau krepšinį. Ir man tai tikrai puikiai sekėsi. Tačiau paauglystėje, kuomet į šią sporto šaką pradėjau žiūrėti rimtai, atėjo laikas pasitikrinti sveikatą. Tuomet sužinojau, kad dėl įgimtos širdies ydos, žaisti krepšinio tikrai negalėsiu. Nepraėjau sveikatos patikros, gydytojai uždraudė bet kokį intensyvų sportą. Tada buvo tikrai labai liūdna, bet jei ne tai, turbūt niekada ir nebūčiau ėjęs muzikos keliu“,- prisiminimais dalinasi Tadas.

Nors ir neturėjo galimybės išpildyti savo paauglystės svajonės profesionaliai žaisti krepšinį, atlikėjas šios sporto šakos neapleido – Tadas šiuo metu mėgėjiškai žaidžia krepšinio komandoje „Kažkur matyti“, kartu su Donatu Montvydu, Petru Dauniu ir kitais žinomais veidais. „Krepšinis liko maloniu hobiu. Žaidžiu savo malonumui, tačiau ne pilna jėga. Manau, kad jokios ligos negali sutrukdyti daryti tai, ką mėgsti. Na, kad ir ne pilnais pajėgumais“,- šypsodamasis sako atlikėjas.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.74521803855896