17-ojo gimtadienio proga A.Perezas mylimajai įteikė prabangią dovaną

Neįprastą gimtadienio šventę savo sužadėtinei Urtei surengė verslininkas Aaronas Perezas. Žinomas vyras nuskraidino lietuvaitę prie Meksiko krantų – jiedu su bičiulių pora atostogavo Cabo San Lucas regione. Turtuolis dėl mylimosios nepašykštėjo pinigų.

„Pagrindinę dovaną – BMW automobilį – Urtei jau padovanojau anksčiau. Jai neblogai sekas ruoštis vairavimo egzaminui ir tikiuosi, kad po mėnesio ji jau galės panaudoti dovaną. O antroji gimtadienio dovanos dalis buvo ši kelionė“, - pasakojo Aaronas.

A.Perezas ir Urtė kartu su bičiuliu dainininku Mattu Grace‘u bei jo mylimąja viešėjo Cabo San Lucas regione.  Aaronas išrinko patį prabangiausią viešbutį vietovėje, su kvapą gniaužiančiu vaizdu į paplūdimį. Naktis paprasčiausios kategorijos kambaryje čia kainuoja nuo 600 eurų už naktį. Iš viso keliautojai Cabo San Lucas praleido 3 dienas.

„Man Urtei nieko negaila“, - sako Aaronas.

Amerikietis pasakojo, kad daug laiko su kompanija praleido vakarėliuose, vėliau išsinuomojo jachtą ir plaukiojo po dangaus mėlynumo vandenį.

Vis dėlto, bene įdomiausia gimtadienio išvykos detalė buvo žvejyba. Kompanija bandė pagauti kuo daugiau žuvies. Tačiau galiausiai viskas baigėsi dideliu nusivylimu.

„Per 4 valandas nepagavome nė vienos žuvies. Tiesa, man buvo užkibęs nedidelis rykliukas, tačiau jo ištraukti taip ir nepavyko. Vien tik šią žuvį bandžiau traukti pusantros valandos. Gaila, jog nesėkmingai“, - apgailestavo A.Perezas.

Aaronas ir Urtė rudenį ketina apsilankyti ir Lietuvoje. Pora neatmeta galimybės ir čia atšvęsti Urtės gimimo dieną.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.69372487068176