Klaipėdoje žvakių ir kvapų namus atidaręs italas: lietuviai turi išugdytą pojūtį estetikai

Italas Matteo Pedrini puikus pavyzdys tiems lietuvaičiams, kurie nevengia pasiskųsti, kad Lietuvoje gyventi neįmanoma. Iš temperamentų garsėjančios šalies kilęs vyras mūsų šalį atrado ne tik kaip vietą, kurioje galima įsikurti, bet ir atrado nišą naujam verslui. „Lietuviai turi išugdytą pojūtį estetikai“, - sako neseniai Lietuvoje PERNICI kompanijos kokybiškų itališkų žvakių ir namų kvapų parduotuvę atidaręs italas.

Neseniai atidarėte parduotuvę, kurioje galima įsigyti kokybišku itališku kvapų ir žvakių. Kodėl Lietuva? Kas paskatino itališkomis žvakėmis ir namų kvapais pradėti prekiauti būtent mūsų šalyje?

Man Lietuvą padėjo atrasti meilė. Kartu su žmona dažnai svečiuojamės pas draugus lietuvius, tad pastebėjau, kad jūs labai investuojate į savo būstą ir aplinką. Visas interjeras ir eksterjeras labai išpuoselėtas, apgalvota kiekviena menkiausia detalė. Ne išimtis ir restoranai, kavinės ir kitos viešos erdvės. Jos įrengtos apgalvotai, „su skoniu“, puikiai pritaikytos interjero detalės. Kadangi šiuo atžvilgiu jūs esate panašūs į mus italus, manau, tai ir sugundė pradėti mažytį verslą Lietuvoje. Italijoje stipriai išugdytas skonis kvapams, maistui bei madai. PERNICI produkcija Italijoje labai populiari, todėl tikiu, kad šie produktai turės pasisekimą ir Lietuvos rinkoje.

Kaip Jūs, tikras italas, vertinate lietuvių požiūrį į kokybiškus dalykus: kvapus, kokybišką maistą?

Kaip ir minėjau, lietuviai turi išugdytą pojūtį estetikai, jūs turite stipriai išpuoselėtą grožio kultūrą, tai labai atsispindi lietuvių moteryse, kurioms patinka grožis ir idealumas. Kaip italai didžiuojasi savo virtuve, lietuviai gali didžiuotis grožio pojūčiu. Tarp kitko, pastebėjau, kad ir jūs, lietuviai, vertinate itališkus produktus. Tad tikiu, kad PERNICI žvakės ir kvapai taps vertinami lietuvių.

O maisto kultūra, kaip ir visame pasaulyje, svarbi ir Lietuvoje. Tad man, atvykus čia, visada labai įdomu eksperimentuoti ir ragauti visus lietuviškus patiekalus. Man netgi LABAI patinka lietuviška virtuvė! O labiausiai iš visų lietuviškų patiekalų patinka – šaltibarščiai ir karka.

Kuo jūsų žvakės ir namų kvapai ypatingi, kokiems žmonėms skirti šie kvapai?

PERNICI prekės ženklas pristato rankų darbo žvakes, visi gaminiai išskirtinai yra tik rankų darbo, kurių gamybos procesas vykdomas laikantis aukščiausių standartų. Žvakės gaminamos iš aukščiausios kokybės vaško ir kruopščiai atrinktų aromatų. PERNICI gamykla įkurta dar 1892 m., o kompanija iki šiol puoselėja įkūrėjų tradicijas. Džiaugiamės, kad būtent mūsų kompaniją „Italijos kvapai“ yra šios kompanijos atstovai Lietuvoje.

Kompanijos pasididžiavimas – JARDINE DE SENS linijos žvakės. Jos gaminamos iš 100% ekologiškų sojų vaško, šios žvakės yra visiškai natūralios ir suyrančios, neturinčios jokių toksinių medžiagų. Žvakės turi natūralaus medžio dagtį, kuri sukuria malonų spragsinčios ugnies garsą. O namų kvapai, kurie pagaminti iš aromatizuotų aliejų, suteiks jūsų namams malonų ir išskirtinį aromatą, bei papuoš bet kurį interjerą. Kita kompanijos linija – HOME. Tai produkcija, pasižyminti minimalistiniu ir elegantišku dizainu.

Produkcijos pasirinkimas itin platus, ko gero, įtiksite net išrankiausiam pirkėjui?

Kasmet PERNICI išleidžia dekoratyvinių žvakių kolekcijas – pavasaris/vasara ir ruduo/žiema. Norime pasidžiaugti ir jau nekantraujame pristatyti 2017 metų rudens ir žiemos kolekciją, kuri tikiu, sužavės kiekvieną. Pirmieji šią kolekciją galėsite pamatyti grožio parodoje, kuri vyks šių metų spalio 13-15 dienomis Klaipėdoje. Taip pat visada pirkėjų laukiame mūsų parduotuvėje „Italijos kvapai“, įsikūrusioje Klaipėdos senamiesčio širdyje. Didžiuojamės, galėdami lietuviams pristatyti PERNICI prekės ženklą ir suteikti galimybę įsigyti unikalios produkcijos.

Žvakių ir namų kvapų įvairove nustebinsime, o kvapų ir spalvų pasirinkimas įtiks net išrankiausiam klientui. Prabangus ir subtilus dizainas bei išskirtiniai aromatai pagyvins ne tik kiekvieno namus, biurą, viešą erdvę, bet padės sukurti išskirtinę atmosferą jūsų vestuvėse, gimtadienyje, ar kitoje svarbioje šventėje.

Mūsų siūlomos žvakės ir namų kvapai – tai interjero detalė, galinti jūsų namus pripildyti jaukumu, spalvomis, prabanga ir šiluma.

 

 

 

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.71310114860535