Ugningoji atlikėja Miss Sheep išbandys save lopšinių sferoje

Nuolat eksperimentuojanti vokalistė, pozityvumu trykštanti ir kitus užkrečianti, aktyviai savo gyvenimiškas įžvalgas reiškianti socialiniuose tinkluose visuomenininkė, beprecedenčio moteriško judėjimo „Normalios bobos“ idėjinė lyderė, scenoje žinoma kaip Miss Sheep, o verslo pasaulyje – kaip Dovilė Filmanavičiūtė, viena iš vedančių „Ogilvy“ reklamos agentūros galvų. Atrodytų, visko gyvenime mačiusiai moteriai iššūkių netrūksta, visgi jau rugsėjo 10-ąją ji pristatys naujausią savo projektą – lopšinę vaikams.

Sekmadienio rytą prekybos centre „Panorama“ vyksiančio debiutuojančios rašytojos Viltės Sabalienės ir dailininko Vlado Mackevičiaus bendro projekto – nuotykių pasakos “„Sapniukas Liukas ir Sidabrinis kabliukas“ – pristatymo metu Dovilė žada šviežutėlės specialiai šiai miego knygai sukurtos lopšinės premjerą.

„Mintis savo balsu palydėti vaikus į sapnų pasaulį mano galvoje sukosi jau seniai, tačiau kiekvienam „užklasinės veiklos“ projekto įgyvendinimui reikia daug disciplinos ir laiko. Kuomet perskaičiau Sapniuko Liuko istoriją ir savo mintimis apie lopšinių albumą pasidalinau su knygos autore Vilte, šia idėja užsidegėme abi. Taip atsirado aiškūs terminai ir nebeliko kur trauktis – pirmąją mano miego dainą jau rugsėjo pradžioje bus galima išgirsti knygos pristatymo metu“, – su užsidegimu naujo muzikino projekto gairėmis dalijosi Dovilė.

Nuotykių pasakos „Sapniukas Liukas ir sidabrinis kabliukas“ pristatymo metu ištrauką iš knygos skaitys Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, o visų 38 knygoje esančių iliustracijų originalias versijas dailininkas Vladas Mackevičius:

„Iliustruoti knygą vaikams buvo nemenkas iššūkis, tačiau kuo projektas sudėtingesnis, tuo labiau mano širdis prie jo linksta. Nuo pat pradžių mane sužavėjo Viltės idėja visų iliustracijų originalus parduoti siekiant surinkti Sapniuko fondą“, – pasakojo tarp Vilniaus ir Maskvos gyvenantis pasaulyje žinomas tapytojas.

Sapniuko fondo lėšos bus skiriamos likimo nuskriaustų vaikų miegui – profesionalių aktorių grupės ligoninėse ir vaikų namuose skaitys pasakas prieš miegą. Knygos autorės V. Sabalienės teigimu, pagalbos vaikams projekto įgyvendinimui bus pasitelkta gerai žinoma organizacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“: „Pirmenybę teikiu skaidrumui ir šimtaprocentiniam išsikeltų tikslų įgyvendinimui, tam reikia stipraus ir patikimo partnerio. „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ sutiko bendradarbiauti,  mus suvedė abipusis noras rūpintis vaikų emocine gerove, o jų ilgametis įdirbis ir profesionalumas garantuos maksimalų rezultatą“.

„Gydytojai klounai lankydamiesi ligoninėse stengiasi padėti mažiesiems  ne tik atsipalaiduoti, bet ir lavinti vaizduotę kurdami istorijas. Pasakos prieš miegą – puikus būdas „pakutenti“ fantaziją ir leisti istorijoms gyvuoti“, – antrino Justė Liaugaudė, „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” meno vadovė.

Pasak V. Mackevičiaus, knygos iliustracijų pateikimas – žaismingas ir tinkamas kiekvieno vaiko kambariui, o ir kaina – kur kas „įkandamesnė“, nei kitų rinkoje esančių jo darbų: „Idėja, gimusi šių metų pradžioje, nuėjo jau labai toli, materializavosi, pasiekė ne vienus namus ir, tikiu, ne vieną širdį. Dabar beliko užbaigti socialinę šio projekto liniją. Drauge su Vilte tikime, kad tiek vaikams, tiek tėvams bus ne tik smagu pasikabinti naują jaukų ir žaismingą paveikslėlį namuose, bet drauge ir paremti tuos, kurių svajonės kur kas paprastesnės – žmogiškas dėmesys ir šiluma“.

Sekmadienio renginio metu, jei atsiras daugiau nei vienas susidomėjęs asmuo, iliustracijos bus parduodamos aukciono principu. Pradinė kiekvienos A4 formato stlingai įrėmintos iliustracijos kaina – 200 Eur.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.64693808555603