„2 Barai” pusfinalyje vedėja V. Skaisgirė nustebino netikėtu stiliaus pokyčiu

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko priešpaskutinė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" išlikimo kova. Pusfinalyje dėl vietos didžiajame finale rungiasi net trys projekto lyderiai – Meda, Martin ir Oksana. Šį kartą tiesioginis eteris nepagailėjo staigmenų – su žiūrovais vietoje Justino Jankevičiaus sveikinosi jį vaduojantis Ramūnas Vyšniauskas, o visuomet žavi vedėja Vaida Skaisgirė nustebino netikėtu stiliaus pokyčiu.

Kiekvienam sekmadieniui įtemptai ruošiasi tiek pergalės siekiantys barmenai, tiek projekto kūrėjai. Prodiuserių kompanijos „Videometra" komunikacijos vadovė ir laidų vedėja V. Skaisgirė  pusfinaliui pasirinko ypač kruopščiai ir iki detalių suderintą derinį.

Tiesioginėms „2 Barai" išlikimo transliacijoms V. Skaisgirę kas kartą puošia šios srities profesionalai – drabužiais pasirūpina įvairūs dizaineriai, o įvaizdį įgyvendina ir užbaigia kūrybinis duetas „ŠaŠa" – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

Šiai, pusfinalio, transliacijai, V. Skaisgirė pasipuošė dizainerės Airidos Skrickienės kurta ypatinga suknele, prie kurios priderino įspūdingus „Natali de Lyrik" papuošalus. Juoda elegantiška dviejų dalių suknelė išryškino gražiausius V. Skaisgirės figūros bruožus ir transliacijai dar neprasidėjus traukė aplinkinių žvilgsnius.

Tačiau įpusėjus transliacijai V. Skaisgirė žiūrovus nustebino dar labiau – žemę šluojanti suknelę transformavosi į žymiai trumpesnę. Nuo įmantraus dizainerės A. Skrickienės kūrinio buvo nusegta juoda peršviečiama medžiaga.

„Man patinka tai, kad su tuo pačiu drabužiu galima sukurti visiškai skirtingus įvaizdžius. Ši suknelė ir elegantiška, ir žaisminga, ją galima lengvai transformuoti. Įvaizdis visiškai pasikeičia, o mes užtrukome vos kelias sekundes", - sakė stilistas J. Šatas.

Šiandienos išlikimo kovoje dėl galimybės patekti į finalą tarpusavyje varžosi trys dalyviai – Meda, Martin ir Oksana. Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškės, kurie du dalyviai turės atsisveikinti su intrigų kupinu projektu.

Kuris barmenas nugalės išlikimo kovą? Kuriam dalyviui šis vakaras bus lemtingas ir kas pateks į „2 Barai" finalą? Visi atsakymai – šiandien, 19.30 val. „2 Barai" išlikimo kovoje.

Šią vasarą „2 Barai" persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH", kurio bare dirba keturi bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas", kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai" – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.63848495483398