Užsienio žvaigždes sudirbęs Egidijus Dragūnas: „Padėsiu visus į vietą“

Karštuoju metų laiku Egidijus Dragūnas viešėjo kone visuose Lietuvoje vykusiuose užsienio žvaigždžių koncertuose, populiariuose festivaliuose, o po jų padarė išvadą, kad jo šou Vilniuje, rugsėjo 2-ąją Kalnų parke bus geresnis nei bet koks renginys, vykęs šįmet mūsų šalyje.

„Mano koncertas Vilniuje bus pats stipriausias. Tiek garso, tiek šviesų, tiek bet kokiu aspektu“, - konstatavo didžiausia Lietuvos muzikos garsenybė, SEL lyderis E.Dragūnas.

Pasak jo, šįmet rengti šou nepasiekė aukštai jo iškeltos kartelės ir jam yra „ne rodiklis.“

Dainininkas pašiurpo Lietuvoje rengiamų koncertų kokybe. „Tegul tie užsienio dainininkai negalvoja, kad gali į Lietuvą atvežti savo nusenusius šou, kad mes esame kvailiai. Kainos į jų koncertus yra neadekvačios. Mes už gerokai mažesnes kainas parodome geresnį šou“, - nuomonę dėstė Egidijus.

Ir iš tiesų – SEL koncertai Lietuvoje sutraukia milžiniškas minias. Tokiomis negali pasidžiaugti nei populiarūs festivaliai, nei pavienės užsienio žvaigždės. „Padėsiu visus į vietą“, - pažadėjo grupės SEL siela ir pakvietė klausytojus savo ausimis ir akimis išgirsti bei pamatyti įspūdingą grupės šou Vilniuje.

Koncertas, kuriame bus pastatyta daugelį Klaipėdoje pakerėjusi scena-robotas, prilygstanti 8 aukštų namui, kelių valandų E.Dragūno ir muzikantų grupės šou, vyks rugsėjo 2-ąją, sostinės Kalnų parke. Koncertą apšildys reperis Pushaz.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.54129791259766