TV gelbėtoja Gerda Žemaitė: „Neįsivaizdavau, kad viskas gali būti taip“

„Viskas sutapo vienu metu. Asmeninis sporto treneris, kineziterapeuto konsultacija, vizitas pas masažo specialistą. Visi, įvertinę mano fizinę būklę, kartojo tą patį – reikia pasikeitimų. Ir skubių“, - atviravo žinoma televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Kvietimo sportuoti iš vieno sporto klubo trenerio į Kauną iš Marijampolės gyventi persikrausčiusi Gerda sulaukė asmenine žinute savo Facebook paskyroje. Nusprendusi priimti pasiūlymą ji sulaukė itin daug aktyvaus gyvenimo būdo profesionalo dėmesio ir patarimų. Treneris G. Žemaitei sudarė treniruočių bei mitybos programą. Jai rekomenduota vienu metu nevalgyti baltymų ir angliavandenių turinčių produktų, o saldumynų atsisakyti visai. Be to, nutarta, jog treniruočių metu pirmiausia bus tobulinamos ne moteriškos televizijos žvaigždės kūno formos, bet mėginama nugarą išvaduoti nuo įtampos.

„Kadangi mano nugara buvo tarsi akmenukas, nuolat kūprinausi. Specialistai man paaiškino, kad nugara – visos figūros atspindys. Būtent nuo stuburo savijautos priklauso ir mūsų stovėsena, ir lengva eisena“, - sakė G. Žemaitė.

Susirūpinusi savo savijauta ji ėmė lankytis ir pas klinikos „Ąžuolynas SPA“ masažo meistrus. Čia jai atliktos ne tik klasikinės stuburo darbą palengvinančios procedūros, bet ir limfodrenažinis masažas.  Pastarojo metu naudojamas specialus masažuojantis įrenginys, kuris sukuria vibracines slėgio bangas ir jomis suaktyvina limfos apytaką norimose kūno vietose. Žinoma pašnekovė patikino – jos organizmas linkęs kaupti skysčius, todėl limfodrenažinio masažo efektą ji pajuto jau po pirmos procedūros.

„Tiek visko įvyko per kelias savaites! Pirmą kartą gyvenime nusipirkau svarstykles ir gausiau pradėjau gerti vandenį!“, - sakė G. Žemaitė.

Iki šios vasaros vidurio ji per dieną išgerdavo vos vieną ar dvi stiklines vandens, nes... Gerdai jis buvo neskanus. Dabar ji nuolat su savimi nešiojasi indą, kuriame yra šalavijais, apelsinu ar citrina pagardintas gyvybiškai būtinas organizmui skystis.

„Nežinau, kiek laiko taip gyvensiu, bet kol kas pasikeitimai man patinka. Ne su visomis trenerio rekomendacijomis sutikau, nes kai kurių malonių pasilepinimų atsisakyti nenoriu. Priešingu atveju – kas tuomet liks man?“, - su šypsena kalbėjo G. Žemaitė.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.74030995368958