Nuogos Sofijos Vergaros nuotraukos papuošė žurnalo „Women’s Health“ viršelį

Būdama 45-erių metų, seksualioji aktorė Sofija Vergara papuošė naujausio „Women’s Health“ žurnalo numerio viršelį.

„Štai 45-erių metų moteris, kuri gali parodyti savo kūną. Žinoma, jis nebe toks, koks buvo anksčiau, ne toks, kokie dažniausiai puošia žurnalų viršelius“, - kalbėjo Sofija.

 „Gyvenimas nėra apie raumeningo kūno ar dailaus preso turėjimą. Aš neturiu preso, nes man nereikia atrodyti tarsi lengvojo kultūrizmo modeliui tobulu kūnu. Tai reikalauja per daug pastangų“, - pasakojo aktorė, kuri yra ir mama.

Serialo „Moderni šeima“ žvaigždė neslėpė, jog nėra aktyvaus gyvenimo būdo ir sporto klubų gerbėja, o ištreniruotas pilvo presas nėra jos didžiausia gyvenimo svajonė. „Nemanau, jog esu pakankamai stipri. Mano labai silpni keliai ir trapūs kaulai. Turbūt net atsispaudimo nepadaryčiau. Norėčiau būti atletiškesnė, tačiau kai turi tokio dydžio krūtinę... Mano krūtinė yra didelė jau nuo 13-kos metų, o dar labiau padidėjo nėštumo metu ir pagimdžius vaiką”, - apie savo kūną atvirai kalbėjo S. Vergara.

Laikas sporto klube moteriai yra blogiausia dienos dalis, tačiau ji sportuoja tris ar keturis kartus per savaitę. „Man tai prilygsta kankinimui. Esu blogos nuotaikos kelias valandas prieš sportą, būnu blogos nuotaikos sportuodama ir baigusi treniruotę, nes turiu suplanuoti kada bus kita. Tačiau neturiu pasiteisinimų, nes mano vyras įrengė labai gražią sporto salę namuose“, - neslėpė aktorė Sofija Vergara.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.65451383590698