Ar leistumėte šiam 12-mečiui padaryti jums tatuiruotę?

Daugelyje pasaulio šalių tatuiruotis kūną galima tik sulaukus 18-kos metų, tačiau ką reiškia tokie draudimai, jei tatuiruočių meistras yra nepilnametis? Tiksliau, jei jam tik 12-ka metų? Pristatome jums Ezrah Dormon – dvylikametį berniuką, kuris dėl savo tatuiravimo įgūdžių yra tikra interneto žvaigždė.

Ezrah su kūno piešiniais pirmąjį kartą susidūrė, kuomet stebėjo, kaip jo mamai daro tatuiruotę. „Man tiesiog darė tatuiruotę, o sūnus pareiškė, kad jis labai nori sužinoti, kaip tai daryti. Tad pasakiau jam, kodėl gi tau nepabandžius to dabar?“, – pasakojo jaunojo menininko mama.

E. Dormon padarė savo tėvui jo pirmąją tatuiruotę, o vyras visiškai pasitikėjo jaunojo meistro gabumais. Vėliau berniukas pradėjo asistuoti kitiems tatuiruočių meistrams bei kurti savuosius piešinius. Jo pseudonimas yra „Ryklys“.

I had fun today! 💪🏼🦈💙 @honolulutattoos Thanks @vanspty for my awesome clothes.

A post shared by Ezrah The Shark Dormon (@eztheshark) on

Spėkite, ar šis išskirtinis hobis vaikui atnešė pripažinimą mokykloje? Na, ne visai. „Niekas netikėjo, kad aš tuo užsiimu, net mano geriausi draugai. Jie tiesiog numodavo ranka, nes manė, kad meluoju. Visgi, dabar keli žmonės mokykloje mane palaiko ir mano, kad tai yra „kieta““, – pasakojo E. Dormon.

Thanks Gabriela. 🥀 Thanks for being so cool and supporting my apprenticing.

A post shared by Ezrah The Shark Dormon (@eztheshark) on

„Norėčiau keliauti po pasaulį ir daryti žmonėms tatuiruotės. Kai įstosiu į koledžą, pasiimsiu su savimi tatuiravimo mašinėlę. Gal net pavyks užsidirbti?“, – svarstė berniukas.

I colored the pink in this baby last night. 💪🏼🦈💕⚡️Lines and shading: @margaritamarzo

A post shared by Ezrah The Shark Dormon (@eztheshark) on

Daug kas mano, kad jaunoji karta yra prarasta ir beviltiška, tačiau mes su tuo nesutinkame ir kviečiame jus įsitikinti tuo patiems.

This Tattoo Artist Is 11 Years Old

This up-and-coming tattoo artist is already incredible — and he's just 11 years old

Posted by NowThis on 2017 m. liepos 29 d.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.75446105003357