10 Holivudo porų, kurios pamilo vienas kitą filmavimo aikštelėje

Žiūrime filmus, kuriuose apstu romantiškų scenų ir dažnai aiktelime: „Ak, kaip jie neįsimyli vienas kito?“. Išties, atrodo, abu tokie gražūs, o dar tie prisilietimai ir bučiniai... Tikrai turi būti stiprus, kad atsilaikytum prieš galingas Kupidono strėles. Vis dėlto, ne visi ir atsilaiko. Pristatome jums 10 porų, kurios įsimylėjo viena kitą būtent filmavimo aikštelėje. Freddie Prinze Jr. ir Sarah Michelle Gellar

Pamenate filmą „Aš žinau, ką veikei aną vasarą“? Būtent 1997 metais filmuotame filme Freddie Prince Jr. ir Sarah Michelle Gellar pamilo vienas kitą. Tiesa, jie buvo geri bičiuliai dar prieš filmuojantis, tad pora dažnai teigia, kad prieš tai buvusi platoniška draugystė ir yra jų sėkmingų santykių paslaptis.

Sarah Michelle Gellar ir Freddie Prinze Jr. , nuotr. Scanpix.lt

Benas Affkeckas ir Jennifer Garner

Ši pora prieš kameras susitiko 2003 metais, filmuojant kino juostą „Drąsiaširdis“. Nepaisant to, kad dabar pora yra skyrybų procese, jiedu puikiai sutaria ir draugiškai augina vaikus bei kartu atostogauja. Buvę mylimieji turi tris atžalas: Violet, Samuel and Seraphina.

Ben Affleck ir Jennifer Garner, nuotr Scanpix.lt

Bradas Pittas ir Angelina Jolie

Be abejonės, viena gražiausių ir mylimiausių Holivudo porų, kitaip dar žinoma kaip „Brangelina“. Vienas kitą jie pamilo 2005 metais, kuomet filmavosi filme „Ponas ir ponia Smitai“. Deja, 2016 metais pora išsiskyrė, o gandai apie jų skyrybų priežastis sklando ligi šiol. Kad ir kaip būtų, niekas nedrįs ginčytis, kad tai - viena žaviausių visų laikų Holivudo porų.

Angelina Jolie ir Brad Pitt, nuotr. Scanpix.lt

Channing Tatum ir Jenna Dewan Tatum

Pora visai neseniai atšventė 8-ąsias vestuvių metines. Jie susipažino filmuojant filmą „Šokis hiphopo ritmu“, 2006 metais. Šiuo metu jie augina 4-erių metų dukrą Everly.

Channing Tatum ir Jenna Dewan, nuotr. Scanpix.lt

Penelope Cruz ir Javier Bardem

Gražioji Penelope Cruz savo dabartinį vyrą įsimylėjo 2008 metais, kai filmavosi filme „Viki, Kristina ir Barselona“. Pora yra susituokusi jau septynerius metus ir turi du žavius vaikus.

Javier Bardem ir Penelope Cruz, nuotr. Scanpix.lt

Miley Cyrus ir Liam Hemsworth

Prieš septynerius metus nufilmuota romantinė kino drama „Paskutinė daina“ sujaudino ne tik žiūrovus, bet ir pačius aktorius. Dainininkei Miley Cyrus filmavimo metu sutiko savo mylimąjį, aktorių Liam Hemsworth. Pora tebesidžiaugia savo meile ir su gerbėjais mielai dalijasi romantiškomis akimirkomis.

Miley Cyrus ir Liam Hemsworth, nuotr. Scanpix.lt

Natalie Portman ir Benjamin Millepied

Jau ketvirtus santuokos metus skaičiuojantys Natalie Portman ir jos vyras Benjamin Millepied susipažino dramatiško filmo „Juodoji gulbė“ filmavimo metu, 2010 metais. Šiuo metu jiedu turi du vaikus.

Natalie Portman ir Benjamin Millepied, nuotr. Scanpix.lt

Blake Lively ir Ryan Reynolds

Šiai gražiajai ir visų mylimai porai filmas „Žaliasis žibintas“ buvo lemtingas. 2011 metais jiedu susitiko filmavimo aikštelėje ir, panašu, ten jiems švietė ne žalia, o romantiška raudona spalva. Kai Blake ir Ryan žengia raudonu kilimu, visų akys krypsta tik į juos - visada stilingus ir įsimylėjusius.

Ryan Reynolds ir Blake Lively, nuotr. Scanpix.lt

Jennifer Aniston ir Justin Theroux

Turbūt sutiksite, kad gražuolei Jennifer Aniston Kupidonas niekuomet nebuvo labai dosnus, tačiau šį kartą viskas atrodo itin romantiškai. Savo mylimąjį Justin Theroux ji sutiko besifilmuodama filme „Kelionių aistra“, 2012 metais.

Jennifer Aniston ir Justin Theroux, nuotr. Scanpix.lt

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.58380103111267