S. Mykolaitytė: visada stengiuosi palaikyti lietuvišką produkciją

„Profesionalas – profesionalams“ – taip Lietuvoje gaminamą nagų priežiūros ir modeliavimo prekės ženklą „Victoria Boro“ apibūdina jo įkūrėja Viktorija Borovikova. Prekės ženklas pavadintas pergalę simbolizuojančiu profesionalo vardu. Būtent šis – pergalės ir tobulumo siekis – paskatino manikiūro meistrę ir dėstytoją, o dabar jau ir verslininkę V. Borovikovą sukurti savo vardu pavadintą prekės ženklą.

Savo karjeros kelią moteris pradėjo 2012 m. birželį, o po ketverių metų realizavo idėją kurti nuosavo prekės ženklo produktus. Rinkoje esantys gaminiai nepatenkino manikiūro meistrės poreikių. V. Borovikova užsispyrė sukurti tokią produktų liniją, kuri tiktų net reikliausiam klientui, būtų saugi, ekonomiška ir prieinama meistrui.

Tarptautinio nagų estetikos mokymo centro įkūrėja ir dėstytoja žino, ko reikia norint atlikti gerą manikiūrą. „Victoria Boro“ produktų receptūras ruošė Amerikos ir Europos chemikai.

Geliniai nagų lakai, geliai, skirti nagų priauginimui, dildės, rankų kremai, aliejukai  – šiuos produktus kartu su profesionalais gamina V. Borovikova.

„Kiekvienas produktas, viena vertus, gimsta kančiose, o kita vertus – kuriamas su didele meile ir atsakomybe. Prieš sukuriant kiekvieną serijos gaminį vykdomos ilgos paieškos ir moksliniai tyrimai, skirti įnoringiausiam poreikiui patenkinti“, – sako prekės ženklo įkūrėja.

„Victoria Boro“ įvaizdinės fotosesijos veidais tapo modeliai Laura Rasiukevičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė. Žinoma moteris juokėsi, kad geresnio modelio kosmetikos atstovai ir negalėjo rasti. S. Mykolaitytė – tikra ryškaus manikiūro mylėtoja. Užsienyje modeliu dirbanti gražuolė pasakoja, kad užsakovai dažniausiai pageidauja klasikinio manikiūro, tas eksperimentuoti ji gali ilsėdamasi nuo darbų.

„Jei neišsirenku vienos man patinkančios spalvos, lakuoju nagus keliomis skirtingomis. Labai smagu, kad „Victoria Boro“ nagų priežiūros ir modeliavimo kosmetika yra gaminama Lietuvoje. Visada stengiuosi palaikyti lietuvišką produkciją. Mielai naudoju lietuvišką kosmetiką, puošiuosi lietuvių dizainerių drabužiais“, – šypsosi modelis.

Nors S. Mykolaitytė labiausiai mėgsta trumpus nagus, tačiau kartais užeina noras turėti ilgus, akį traukiančius. Labiausiai moteris nemėgsta keistų formų nagų ir nekokybiškai atlikto manikiūrininkės darbo. „Nagų dailė yra menas ir tai, kas tinka parodoms, ne visada tinka gyvenime. Man negražu, kai manikiūras būna apkrautas įmantriomis detalėlis, pavyzdžiui kailiu. Ilgi, ryškūs, piešiniais puošti nagai gerai atrodo nuotraukose, tačiau gyvenime aš su tokiais nevaikščiočiau“, – sako S. Mykolaitytė.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.50773000717163