Diena, kai gimė sūnus – įsimintiniausia Oksanos Pikul-Jasaitienės gyvenime

Skaisti saulė penktadienį ryškiau švietė savo antrąjį gimtadienį švenčiančiam gražuolės atlikėjos ir vizažo meistrės Oksanos Pikul-Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio sūnui Dominykui.

„Ši data - įsimintiniausia mano gyvenime!“, - savo socialinio tinklo paskyroje šilta žinute dalijosi žinoma moteris. „Jis padovanojo man sūnų - Dominyką Jasaitį! Tai mano gyvenimo prasmė, džiaugsmas, meilė, rūpestis, dalelė manęs... Noriu pasidalinti keletu akimirkų iš mūsų mažylio 2 metukų gimimo dienos!“, - greta linksmų ir spalvotų fotografijų rašė O. Pikul-Jasaitienė.

Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi, nuotr. Pudra photography

Laimingos mamos paklausėme, ar sūnus nereikalauja sesutės. O. Pikul-Jasaitienė diplomatiškai atsakė, kad mama kol kas neplanuoja, o Dominykas yra labai mylimas ir laimingas augdamas vienas. Moteris neslėpė, kad ši šventė jai buvo itin jauki,  su brangiais žmonėmis, o vaiko tėtis taip pat džiaugėsi Dominyko gimtadienio švente. „Tėvelis labai myli mažylį, nes sūnus į tėtį labai panašus. Kaipgi tokių mažyčių galima nemylėti“, - retoriškai klausė gimtadienį atšventusio berniuko mama.

Simas Jasaitis su sūnumi, Pudra photography

Laikas bėga kur kas greičiau nei mes to norime, tad pasiteiravome O. Pikul-Jasaitienės, kokį sūnų ji mato po 16-iolikos metų. „Tikiuosi, kad mano vyrukas bus sveikas, laimingas ir sėkmingas. Ko mamai daugiau benorėti“, - portalui raudonaskilimas.lt atviravo Oksana.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.62845206260681