Buvęs „Victoria’s Secret“ modelis savo vestuvių dieną atrodė lyg angelas, išsižadėjęs atviro seksualumo

Gražioji Australijos manekenė Miranda Kerr savo ilgai lauktas vestuves atšventė dar gegužę, tačiau viešumą nuotraukos pasiekė tik dabar. VOGUE pasidalino nuotraukomis bei vaizdo klipuku, kuriame matyti kaip moteris ruošėsi savo ypatingai dienai.

✨❤️✨

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Be prabangios pilies, šimto svečių ir ištaigingų dekoracijų - M. Kerr ir jos vyro Evan Spiegel vestuvės buvo jaukios. Ypatingą dieną su jaunaisiais buvo artimiausi 45 svečiai namų aplinkoje. Iš pačio ryto būsimoji nuotaka skubėjo į virtuvę ruošti mylimajam pietų. Tačiau gailėtis moters tikrai nėra ko, nes vestuvių dieną ji vilkėjo žadą atimančią mados namų „Dior“ suknelę ir atrodė tarsi princesė, o ištaigingą vakarienę ruošė pasamdyti virtuvės guru, tad žavioji M. Kerr tik pasirūpino vyro pietumis, kol šis ruošėsi šventei, praneša vogue.com.

Such a magical day 😍❤️😍

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Pora susižadėjo 2016-ųjų metų liepą. Nuo tada modelis M. Kerr galvojo apie tobulą savo vestuvių dienos suknelę. Ji visuomet svajojo apie Grace Kelly vestuvinę suknelę, su kuria Grace tuokėsi su Monako princu Rainier 1956 metais.

Grace Kelly ir Princas Rainier vestuvės, nuotr. scanpix.lt

Įprastai fotografų objektyvai užfiksuoja Mirandą su seksualiais mažai kūną dengiančiais drabužiais, tad šį kartą moteris panoro pridengti ir rankas, ir pečius, ir nugarą. „Suknelė, kuri tave pilnai pridengia, suteikia tyrumo ir paslaptingumo jausmą“, - atviravo buvęs „Victoria's Secret“ angelas, kuri, pasirodo, yra išties labai drovi mergina. „Aš turėjau puikaus laiko mados pasaulyje, man patiko būti laisvai, truputį pašėlusiai ir bohemiškai. Tačiau dabar mano stilius pasikeitė. Mano stiliaus ikonos visuomet buvo Grace Kelly, Audrey Hepburn ir mano aštuoniasdešimtmetė močiutė“, - pasakojo M. Kerr.

Thank you Maria Grazia Chiuri and @dior for creating my dream wedding dress ✨❤️🙏🏻😍

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.48165488243103