10 klausimų Sigitui Praspaliauskui: „žinai, kad žmogus tavo, kuomet ryšys nenutrūksta“

Išskirtinių aksesuarų kūrėjo Sigito Praspaliausko sunku nepastebėti: į padanges žiūrintys ūsų galiukai, ekstravagantiška išvaizda ir kunkuliuojantis pasitikėjimas savimi.  Sigitas yra tarsi šių laikų Salvadoras Dali, kuris aplinkinius taip pat žavėjo išskirtine išvaizda. Portalui raudonaskilimas.lt žinomas vyras paatviravo, kokia yra jo didžiausia baimė, su kokia žvaigžde norėtų nueiti į pasimatymą bei kas jam yra tikras draugas.

Sigitai, kokie yra jūsų mėgstamiausi kvepalai?

Aš neturiu vienų mėgstamiausių. Dažnai nusiperku vienus kvepalus ir juos naudoju tol, kol neatrandu sau kito kvapo. Jei, visgi, reiktų išsirinkti, tai būtų „Comme des Garcons 2 Man“. Visuomet noriu grįžti prie šio kvapo, nes jis yra sentimentalus.

Kas yra jūsų stiliaus ikona?

Stiliaus ikonos neturiu, nes mano stilius yra labai nepastovus. Savo apranga kuriu personažus. Kartais noriu vienokio stiliaus, kartais – kitokio. Žinoma, įkvepia labai daug žmonių, tačiau kartais man tiesiog norisi įsikūnyti į kokį nors personažą (juokiasi).

Kokia yra jūsų mėgstamiausia daina?

„Rhye – The Fall“. Man tai pati gražiausia daina pasaulyje. Šioje dainoje yra jausmas, meilė, viskas!

Kokia yra jūsų saldi nuodėmė?

Aš mėgstu saldumynus, tačiau juos valgau tada, kai esu užpultas melancholijos bangų. Kai jaučiuosi liūdnas, nusiperku juodo šokolado plytelę ir ją visą suvalgau. Man viskas, kas kartu - labai patinka, tad renkuosi kokteilius, kurie savyje turi kartumo natų. Taip pat mėgstu greipfrutus, nes jie kartūs.

Koks yra jūsų hobis?

Darbas ir yra mano hobis. Taip pat mėgstu daryti makiažus. Tai dar nėra iki galo išvystyta sritis, kuria užsiimu.

Kas jums yra tikras draugas?

Tikrų draugų pas žmones būna tik keletas. Visada maniau, kad labai laimingi yra tie žmonės, kurie tuos draugus turi visuomet šalia, nes maniškiai gyvena svetur. Tikras draugas tas, kurio gali nematyti pusmetį ar metus, bet susitikus būna tas pats jausmas, kaip ir paskutinį kartą, kai matėtės. Jūs kalbėsite tą patį, ką ir prieš metus. Tu jauti žmogų ir tau nereikia klausinėti ką jis veikė ar kokie jo nuotykiai buvo. Žinai, kad žmogus tavo, kuomet ryšys nenutrūksta bei neatšąla.

Kokią praeities klaidą norėtumėte ištaisyti?

Oi, savo gyvenime dariau labai daug klaidų ir išsišokimų, bet nenorėčiau nei vienos klaidos ištaisyti, nes jos man suteikė patirties ir atvedė į dabartinį gyvenimo tašką.

Kokia yra jūsų didžiausia baimė?

Baisiai bijau vorų (juokiasi). Vakar kaip tik užmušiau vieną. Ropojo mano namuose, tad pačiupau batą. Negaliu, labai nemėgstu jų.

Su kokia žvaigžde norėtumėte nueiti į pasimatymą?

Julianne Moore. Man ji yra tobula moteris, idealas. Apskritai, jaučiu didelę silpnybę raudonplaukėms, man jos atrodo fantastiškai.

Jei vyktumėte į negyvenamąją salą, kokį vieną daiktą pasiimtumėte su savimi?

Akinius nuo saulės (juokiasi). Dar peilį ir žiebtuvėlį.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.66830897331238