Realybės šou „2 Barai” gretose – dar viena pramogų pasaulio žvaigždė

Šiandien, sekmadienį, pajūryje vyks jau trečioji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" išlikimo kova. Ant karštosios kėdės antrąjį kartą sėdės piktų savo komandos narių komentarų vėl sulaukęs Juozas, o antrojo kovos dalyvio likimą nuspręs daugiausiai pliusų surinkęs velnių komandos lyderis Martin. Laidos žiūrovams projekto kūrėjai vėl pažers staigmenų – prie šou prisijungs naujas dalyvis, kurį puikiai pažįsta visa Lietuva.

Jau šįvakar, tiesioginės transliacijos metu su realybės šou „2 Barai" turės atsisveikinti dar vienas barmenas. Šią savaitę mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, todėl jiems teko užduotis – į kovą dėl išlikimo pasiųsti vieną dalyvį.

Juo jau antrąjį kartą tapo daugiausiai minusų surinkęs ir savo komandą blogu elgesiu vėl nuvylęs Juozas. Kas užims antrąją karštąją kėdę paaiškės tik tiesioginės transliacijos metu.

Nuotr. K. Bakūno

Projekto kūrėjai tiek žiūrovus, tiek dalyvius savo staigmenomis nustebino jau ne kartą – į šou savaitei buvo sugrįžęs praėjusių metų „2 Barai" finalininkas Renaldas, dalyvėmis tapo socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė ir buvusi garsios merginų grupės narė Oksana.

Tačiau tai – dar ne viskas. Šiandien žadama visus nustebinti dar labiau – prie realybės šou dalyvių prisijungs dar vienas naujokas. Kas jis – kol kas neatskleidžiama, tačiau aišku viena – jis yra atlikėjas, jau dalyvavęs ne viename televizijos projekte.

Nuotr. K. Bakūno

Išlikimo kovoje paaiškės ne tik vieno iš dviejų ant karštųjų kėdžių sėdinčių dalyvių likimas, bet ir bus nagrinėjami svarbiausi savaitės įvykiai ir sparčiai besikeičiantys barmenų tarpusavio santykiai.

Žiūrovams ir dalyviams sekmadienio vakaras žada ne tik daugybę intrigų ir paslaptyje laikomo naujoko atėjimą, bet ir begalę smagių emocijų bei geros muzikos. Savo dainas dovanos Eglė Jakštytė, Stano, Deivydas Zvonkus, Ruslanas Kirilkinas, o kartu su velnių ir angelų komandų vadovais Vitalijumi Cololo ir Ramūnu Vyšniausku legendinį realybės šou himną – dainą „Eik į barą" – sudainuos patys projekto dalyviai.

Koks žinomas atlikėjas prisijungs prie „2 Barai" dalyvių? Ką į išlikimo kovą pasiųs gražuolis Martin? Kam teks atsisveikinti su projektu ir galimybe tapti ryškiausia žvaigžde? Visi atsakymai – šiandien 19.30 val. „2 Barai" išlikimo kovoje.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.5582320690155