J. Lawrence – nepakankamai graži vaidinti Q.Tarantino filme?

Šį savaitgalį blogos žinios pasiekė žymios aktorės Jennifer Lawrence ausis - moteris nepakankamai graži vaidinti vieną geriausių visų laikų aktorių ir modelių Sharon Tate. Tokį sprendimą nulėmė S. Tate sesuo Debra Tate.

Quentin Tarantino naujausiame filme norėta pasikviesti J. Lawrence suvaidinti S. Tate, tačiau D. Tate pareiškė, kad jaunoji aktorė „Nepakankamai graži!“. Marieclaire.com nuomone, tai visiška netiesa, nes J. Lawrence nuostabaus grožio ir sprendimą, kas vaidins šią rolę, turi nulemti aktoriniai sugebėjimai, o ne išvaizda.

#SharonTate by #JeanJacquesBugat 🦋 #ForeverYoung #TimelessBeauty #Legend #Icon #MyInspiration

A post shared by Sharon Tate (@timeless_sharontate) on

Kai D. Tate buvo pasiteirauta, ką mieliau ji matytų įkūnijant savo seserį - Margot Robbie ar J. Lawrence - ji atsakė: „Aš neturiu nieko prieš J. Lawrence, bet ji tiesiog nėra pakankamai graži vaidinti Sharon. Taip sakyti siaubinga. Bet žinot, aš turiu savo standartus“.

Jennifer Lawrence, nuotr. Scanpix.lt

S. Tate buvo nužudyta Charleso Mansono sektos narių 1966 m. Tuo metu moteris buvo 9 mėnesius nėščia. Ji buvo ištekėjusi už režisieriaus Roman Polanski. Būsimo Q. Tarantino filme S. Tate mirtis bei jos aplinkybės bus pagrindinė mintis.

Roman Polanski ir Sharon Tate, nuotr. Scanpix.lt

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.54126882553101