Selenos Gomez noras tapti strazdanota suglumino gerbėjus

Vakar muzikos pasaulyje įvyko dar viena premjera - dainininkė Selena Gomez gerbėjams išleido naują muzikinį dainos„Fetish“ klipą. Viso klipo metu atlikėja rodoma stambiu planuoja ir dainuoja žiūrėdama į kamerą. Makiažo meistro Hung Vanngo paviešinta nuotrauka atskleidė įdomią detalę. Pasirodo, mergina turi žavių strazdanų.

Gerbėjams besidžiaugiant ir besistebint, kodėl S. Gomez maskuodavo strazdanas, išaiškėjo dar viena detalė. Vis dėlto tai buvo tik makiažo dalis naujam dainos vaizdo klipui ir iš tikrųjų mergina neturi strazdanų. Tai amerikietės gerbėjus šokiravo ir jie niekaip nesuprato, ką tai galėtų reikšti.

#FETISH July 13th ❤️

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Gera žinia tai, kad komentarai po paviešinta nuotrauka yra pozityvūs, o ne pikti ir pagiežingi. Žmonės labiau pasinėrė į diskusiją, ar atlikėjai tinka strazdanos, ar ne. Taip pat daugelis ginčijosi, ar jos iš tiesų tik nupieštos. Didžiausias klausimas - kodėl jų nesimato vaizdo klipe?

Kiek vėliau, tas pats makiažo meistras įkėlė dar vieną atlikėjos nuotrauką ir paaiškino, kad strazdanas nupiešė su akių geliu.

 

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.54050588607788