Pirmojoje „2 Barai” išlikimo kovoje – nuo žiūrovų nuslėptas konfliktas ir sugrįžtantis Renaldas

Šį, sekmadienio, vakarą televizijos žiūrovų laukia pirmoji populiariausio vasaros realybės šou „2 Barai" išlikimo kova. Pirmoji dalyvių bendro gyvenimo savaitė buvo kupina įvairių įvykių, todėl joje – kaip niekada daug staigmenų. Projekto kūrėjai žada parodyti dar niekur nematytą filmuotą medžiagą ir atskleidžia šią savaitę šou gerbėjus nustebinusią intrigą – į projektą sugrąžins praėjusių metų finalininką Renaldą.

Prieš porą dienų savo socialinio tinklo Facebook paskyroje Renaldas pasidalino paslaptingu įrašu – rašė sugrįžtantis į realybės šou. Daugybę klausimų susilaukę projekto prodiuseriai pagaliau atskleidžia, kad šie gandai – teisybė.

Iš Lazdijų kilusiam paprastam kaimietukui Renaldui pernai iki „2 Barai" nugalėtojo titulo pritrūko vos vieno žingsnio. Todėl ateidamas į projektą kitiems dalyviams Renaldas tampa dviguba grėsme – vaikinas ne tik puikiai išmano žaidimo taisykles, bet ir puikiai jaučiasi už baro, nes jau kurį laiką dirba viename sostinės barų.

Nuotr. I. Boiko

Jau šiandieninės transliacijos metu paaiškės, ne tik kodėl Renaldas nusprendė vėl tapti karščiausio vasaros projekto dalimi, bet ir bus parodyta dar nematyta filmuota medžiaga iš šou dalyvių gyvenimo.

Viena iš „2 Barai" prodiuserių Laura Paukštė atskleidžia, kad joje – neišspręsti dalyvių konfliktai, vos nesibaigę muštynėmis. „Šių metų projekto dalyviai yra išskirtiniai tuo, kad drąsiai rėžia vienas kitam į akis tai, kas nepatinka. Tai sukelia nemažai konfliktų, kurie prasidėjo dar atrankų metu, o dabar įgauna pagreitį", - sakė L. Paukštė.

„Šią nematytą konfliktų medžiagą mes žiūrovams parodysime šiandien", - intrigavo „2 Barai" prodiuserė.

Sekmadienio išlikimo kovoje ant karštųjų kėdžių sėdės du dalyviai. Pirmasis – daugiausiai kritikos pliusų ir minusų vakare susilaukęs Juozas, kuriam už taisyklių pažeidimus šią savaitę buvo skirtas griežčiausias įspėjimas – geltona kortelė. Kas užims antrąją kėdę nuspręs daugiausiai pliusų surinkusi tituluota gražuolė Vaida.

Šiandien žiūrovai išvys ne tik neregėtą filmuotą medžiagą, konfliktus ir besimezgančius romanus, dalyvių reakciją į sugrįžtantį Renaldą, bet ir galės pasidžiaugti gera muzika. Tik „2 Barai" žiūrovams koncertuos šalies numylėtinis Radži, grupė „Patruliai" ir atlikėjas Sasha Song.

Kodėl Renaldas vėl nusprendė dalyvauti projekte? Ką vienas kitam pasakys konfliktuojantys realybės šou dalyviai? Kas taps pirmosios išlikimo kovos nugalėtoju, o kam šis vakaras – paskutinis? Visi atsakymai – tik šiandien, 19.30 val. realybės šou „2 Barai"

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.59172296524048