Christiano Ronaldo pagaliau išvydo savo naujagimius dvynius

Ispanijos futbolo klubo „Real Madrid“ krašto puolėjas Cristiano Ronaldo birželio 8 dieną tapo dvynukų tėvu, tačiau tik vakar vyras vaikus pirmą kartą laikė rankose. Pasak portugalų žiniasklaidos, berniuką ir mergaitę futbolininkui pagimdė pakaitinė motina.

Portugalijos futbolo rinktinė birželio 28 d. Kazanėje pralaimėjo Čilei FIFA Konfederacijų taurės pusfinalyje, būtent dėl šios priežasties C. Ronaldo nebežais Portugalijos rinktinėje kovojant dėl trečios vietos.

Žymus futbolininkas gavo federacijos leidimą palikti komandą ir išvyko namo dėl šeimyninių aplinkybių. „Tarnavau savo nacionalinei rinktinei ir kūnu, ir siela, nors tuo metu gimė mano du vaikai. Gaila, mes nepasiekėme savo svarbiausio tikslo, bet tikiu, kad turėsime kuo nudžiuginti portugalų tautą. Futbolo federacijos prezidentas Portugalijoje ir mūsų treneris priėmė dėl manęs tokį sprendimą, kurio niekada nepamiršiu. Aš labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu pirmą kartą išvysti savo vaikus“, – socialiniame tinkle tvirtino Christiano.

Futbolininkas internete pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko laiko savo vaikus – Evą ir Mateo. „Esu laimingas laikydamas savo dvi naujas gyvenimo meiles“, – rašė vyras.

So happy to be able to hold the two new loves of my life 🙏❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Portalas raudonaskilimas.lt primena, kad futbolo žvaigždė iki šiol augino šešerių metų sūnų Christiano Ronaldo Jaunesnįjį. Taip pat kūdikio laukiasi vyro dabartinė mylimoji Georgina Rodriguez.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.61281704902649