Kim Kardashian ir Kanye West „laukiasi“ dvynių

Panašu, kad Kim Kardashian ir Kanye West papildys garsių tėvų, auginančių dvynius sąrašą, praneša hollywoodlife.com.

Kim ir Kanye artimas šaltinis portalui hollywoodlife.com atskleidė, jog, praėjus keliems mėnesiams, jiedu sūpuos dvynius. Du vaikus, ketverių metų dukrą North ir vienerių metų sūnų Saint, auginanti realybės šou žvaigždė Kim Kardashian visuomet svajojo apie didelę šeimą.

„Kim ir Kanye yra labai laimingi, jog surogatinė motina jiems pagimdys dvynukus. Kim visuomet troško dvynių, bet dėl sveikatos būklės jai teko pasinaudoti pakaitinės motinos paslaugomis, kad jos svajonė taptų realybe“, - hollywoodlife.com sakė garsenybėms artimas šaltinis.

Primename, jog garsi pora nusprendė pasisamdyti surogatinę motiną dėl Kim sveikatos būklės. Dar vienas nėštumas, dėl prie gimdos priaugusios placentos, gali pakenkti moters sveikatai ar netgi būti mirtinas.

Kim ir Kanye pasisamdė pakaitinę motiną, o tarpininkaujančiai agentūrai pasiryžo sumokėt beveik 69 tūkst. JAV dolerių, iš šios sumos surogatinė motina gaus 45 tūkst. JAV dolerių. Nėštumo metu moteris įsipareigoja nerūkyti, nevartoti alkoholio bei narkotinių medžiagų. Taip pat pakaitinė motina įsipareigoja 3 savaites iki embriono implantavimo bei viso nėštumo metu neturėti lytinių santykių. Pagal sutartį, jai taip pat draudžiama lankytis saunose, artintis prie kačių išmatų bei dažyti plaukų, o per dieną moteriai leidžiama išgerti vos vieną puodelį kofeino turinčios kavos.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.73990488052368