Indrė ir Mantas Stonkai: bandome Lietuvą pritempti iki „Holivudo“

Indrė ir Mantas Stonkai, ko gero yra viena labiausiai charizmatiškiausių porų Lietuvoje. Visada pasipuošę šypsenomis ir apsiginklavę įvairiais pokštais ir juokeliais. Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudono kilimo tiesioginiame eteryje vedėjų duetui Vaidai Skaisgirei ir Šarūnui Banevičiui žinomas vyras atskleidė, kad su žmona stengiasi atrodyti kuo geriau ir taip Lietuvą pritempti prie „Holivudo“.

Mantas Stonkus juokavo, kad į kino apdovanojimus ketino ateiti gandro amplua. „Tačiau atrodote kaip pingvinas“, – šmaikštavo raudono kilimo transliacijos vedėja V. Skaisgirė. „Iškilmingai nusiteikęs gandras – visuomet geras pingvinas“, – nenusileido komikas.

Transliacijos vedėjas Š. Banevičius priminė, kad M. Stonkus įsiamžino filme „12 kėdžių“, jo mylimiausia krepšinio komanda „Žalgiris“ laimėjo bei pasiteiravo, ko daugiau Mantas gali norėti. „Liko laukti „Auksinės gervės“ apdovanojimo. Medis pasodintas, namas bus pastatytas“, – juokavo vyras. „Esame pasisodinę Plungėje Sicilijos alėją“, – antrino Indrė.

Kas Indrei padėjo išsirinkti įvaizdį, kokia stiliaus ideologija ji vadovaujasi bei kodėl mano, kad švenčių Lietuoje turėtų būti daugiau, sužinosite pasižiūrėję šį video siužetą.

TV3 Play TV3 Play

administrator 301 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.47857785224915