A. Ramanauskas: aš esu išgama

Algirdas Ramanauskas – pramogų pasaulio verslo veikėjas, televizijos laidų vedėjas, aktorius ir režisierius. Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudono kilimo tiesioginiame eteryje vedėjų duetui Vaidai Skaisgirei ir Šarūnui Banevičiui žinomas vyras atskleidė, kad jo filmas „12 kėdžių“ žmonių buvo žiūrimas labiau, negu kiti lietuviški filmai.

Raudono kilimo transliacijos vedėja V. Skaisgirė nervingai nusijuokė ir prisipažino, kad šiek tiek prisibijo Algio dėl jo aštraus liežuvio ir griežto charakterio. Vyras besišypsodamas paantrino: „Aš esu išgama“. Vaida pasidomėjo, koks gi jis yra režisierius. „Aš esu labai geras, minkštas. Tačiau esu labai reiklus aktorių atžvilgiu, nes dauguma yra linkę neišmokti teksto. Jeigu įvykdavo ekstremalios situacijos, taikydavau švelnumo taktiką, nes tai padėdavo nuimti nervingumo bangą“, – pasakojo A. Ramanauskas.

Apie kokius ateities planus Algis kalbėjo, kodėl planuoja susitikti su kolega Justu Mamontavu bei kokius filmus mėgsta pats žiūrėti sekmadienio vakarais, sužinokite pasižiūrėję šį video siužetą.

TV3 Play TV3 Play

administrator 301 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.45569396018982