M. Papiniginis: manau, kad „Zero“ filmai yra savotiški istorijos analai

Sodraus ir žemo balso savininkas Mindaugas Papiniginis yra atpažįstamas iš televizijos ir kino ekranų. Vyras yra puikiai žinomas iš filmų „Zero“ trilogijos.

Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudono kilimo tiesioginiame eteryje vedėjų duetui Vaida Skaisgirė ir Šarūnas Banevičius teigė, kad filmas „Zero 3“ yra nominuotas publikos pasirinkimo nominacijai. Tuo tarpu Mindaugas užbėgdamas už akių juokavo, kad ir „Zero 4“ bus nominuotas tokiam apdovanojimui.

Transliacijos vedėjas Šarūnas bandė imituoti Mindaugo balsą ir perskaitė aktoriaus įrašą socialiniame tinkle „Facebook“. „Rebiatos, kad nereiktų priminti daugiau, kasdieną ateinate čia ir balsuojate. Aiškiau būt negali“, – citatą užbaigė vedėjas. Mindaugas paantrino ir pasakė, kad šis įrašas paskatino žmonės ir „Zero 3“ laimėjo šią nominaciją.

Raudono kilimo transliacijos vedėja Vaida patikino, kad Mindaugo personažas Vovka yra vienas įsimintiniausių ir charizmatiškiausių vaidmenų. Paklausus, kuri filmo dalis Mindaugui patinka labiausiai, vyras atsakė: „Man labiausiai įsiminė pirmoji dalis, nes ji yra pirma. Tačiau manau, kad visos dalys yra aktualios tam laikmečiui, kada jos buvo sukurtos. Tai, tarsi, savotiški istorijos metraščiai, analai“, – šypsojosi aktorius.

Kokį vaidmenį Mindaugui siūlė suvaidinti vedėjas Š. Banevičius bei kokius šmaikščius juokelius žarstė aktorius, pamatykite šiame video siužete.

TV3 Play TV3 Play

administrator 293 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.6859757900238