Jurga Šeduikytė: noriu vaidinti, kad ir ne pirmo plano vaidmenį

Žinoma dainininkė, muzikos kūrėja ir aktorė Jurga Šeduikytė – labai įvairiapusiška ir talentinga asmenybė.


Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudono kilimo tiesioginiame eteryje vedėjų duetui Vaidai Skaisgirei ir Šarūnui Banevičiui Jurga paatviravo, ką jai reiškia vaizdo ir garso harmonija. „Vaizdo ir garso harmonijos klausimas man visada yra pats svarbiausias. Jei yra klaida vaizde, tu jos gali ir nepastebėti, bet jei klaida yra garse, tu į ją atkreipsi dėmesį, bet kokiu atveju, nes yra tiesioginis ryšys su žmogaus siela“, - mintimis dalijosi J. Šeduikytė.
Daugeliui Jurga geriau žinoma kaip muzikantė, tačiau moteris visą gyvenimą svajojo apie aktorės karjerą. „Aktore aš svajojau būti nuo vaikystės. Buvau mergaitė, kuri vaikščiojo Palangoje ir tikėjosi, kad eis užsienietis režisierius, pamatys mane septynmetę ir aš tapsiu aktore. Visada labai norėjau vaidinti kine. Bet esu žmogus, kuris viską nusikalė savo rankomis - pas tuos režisierius aš ateinu pati ir sakau, jog noriu vaidinti“, - tiesioginio eterio metu pasakojo Jurga.
Kaip Jurga vertina savo, kaip kompozitorės, rezultatus, kas ją įkvepia kūrybai, kokia, pagal ją, yra sėkmingo kino filmo formulė, žiūrėkite video siužete.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.99641680717468