Serialo „Draugai“ žvaigždė C. Cox atskleidė, kodėl nustojo naudoti veido užpildus

Courteney Cox atsisakė veido raukšlių užpildymo procedūrų, kuomet jos draugas ją įspėjo, jog ji atrodo nebepanaši į save. Serialo „Draugai“ žvaigždė suprato, kad su grožio procedūromis nuėjo per toli.

„Nueini pas gydytoją ir jis tau sako, kad atrodai puikiai, tačiau keletas nedidelių injekcijų  tikrai nepakenktų. Po procedūros pamatai, kad atrodai tikrai geriau, o juk niekas nė nepastebėjo, kad kažką pasidarei. Tada kas nors papasakoja apie kitą gerą gydytoją, kuris tau pataria dar pasitobulinti“, - portalui newbeauty.com pasakojo aktorė.

C. Cox sako, kad nė nepastebėjo, kada su veido užpildymo procedūromis ji persistengė ir kuomet pasidarė tokia „sluoksniuota“. Tačiau, sykį, vienas draugas jai pasakė, kad laikas sustoti ir žinoma moteris, supratusi situacijos rimtumą, nustojo darytis veido raukšlių užpildymo procedūras.

„Šiuo metu visi užpildai jau yra „ištirpę“ ir esu tokia natūrali, kokia tik galiu būti. Jaučiuosi kur kas geriau, nes atrodau panašesnė į save. Supratau, kad užpildai nėra mano draugai“, - atviravo serialo „Draugai“ žvaigždė.

Nepaisant visko, ji pripažįsta, jog yra atvira ir mielai išmėgintų kitas naujųjų technologijų procedūras, skirtas veidui ir kūnui. „Tikiu lazeriniu gydymu bei kolageno injekcijomis raumenims sustiprinti“.

 

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.64604306221008