Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu: su Salemute mane tapatina nuo pat vaikystės

Jau ne kartą geriausia Lietuvos atlikėja pripažinta Justė Arlauskaitė-Jazzu išbandė save naujame amplua ir daugiaserijiniame televizijos filme „Laisvės kaina. Partizanai“ suvaidino vieną garsiausių ir kontraversiškiausių Lietuvos poečių – Salomėją Nėrį.

Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ metu, Justė raudono kilimo vedėjų duetui Vaidai Skaisgirei ir Šarūnui Banevičiui paatviravo kaip ji vertina naują patirtį kine bei kaip jais sekėsi įsikūnyti į poetės vaidmenį, su kuria atlikėja buvo tapatinama dar nuo vaikystės.
„Nepasakyčiau, kad man tai buvo širdžiai labai mielas vaidmuo, nes jis labai kontraversiškas. Jis yra visoks, tai nebuvo viena vaidybinė linija, reikėjo labai „pasikapsyti“ ir savyje, ir savo supratime, ir vertybėse, nes kai kurios scenos buvo labai sukrečiančios. Tai nebuvo lengvas ir mielas vaidmuo“, - kalbėjo J. Arlauskaitė-Jazzu.
Ar atlikėja svajoja pratęsti aktorės karjerą, kokių pasiūlymų ji sulaukia ir kaip jai sekėsi filmavimo aikštelėje, žiūrėkite video reportaže.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.70807886123657