„Playboy“ žurnalo viršelio merginos: prieš kelis dešimtmečius ir dabar

Nesvarbu, ar žurnalas „Playboy“ jus žavi, ar ne -  reikia pripažinti, kad jo viršelis visuomet įspūdingas ir patraukia ne tik vyrų, bet ir moterų akį. Žurnalo vadovai nusprendė surengti intriguojantį projektą, kurio herojėmis tapo septynios žinomiausios ir kadaise seksualiausios viršelio merginos.

Visos septynios moterys sutiko apsirengti tokiais pačiais drabužiais, kokiais vilkėjo prieš kelis dešimtmečius, ir vėl gundančiai atsisukti į fotoaparatus, rašo metro.com.

Ši idėja buvo pasiūlyta paties Hugh Hefnerio. Kiekvieną mėnesį yra renkama „Playmate“ mergina, o vėliau iš jų visų yra išrenkama viena, kuri tampa metų „Playmate“ žurnalo viršelio diva. Modeliu yra buvusi ir H. Hefnerio žmona modelis Conrad Hefner bei daugelis kitų, pozavusių žurnalui nuo 1970 iki 1990 m.

Moterys turėjo galimybę dar kartą seksualiai nusišypsoti bei apnuoginti savo kūnus. Žurnalo vadovas sakė: „Proceso metu jos mums priminė, kad grožis nesensta, seksualumas nepriklauso nuo laiko, o gebėjimas būti energinga yra amžinas“, – fotosesijos dalyves gyrė „Playboy“ vadovas.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.77455592155457