Televizijos laidų vedėja I. Stonkuvienė atskleidė kodėl į renginius vaikšto viena

Televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, visuomet šmaikšti Indrė Stonkuvienė vis dažniau pastebima renginiuose viena ir tikrai ne todėl, kad neturėtų su kuo į juos eiti. Tai jos pačios pasirinkimas. I. Stonkuvienės nuomone, reikia išdrįsti daryti tai, ko iki šiol nedarei. Tad po 30-to gimtadienio ji būtent taip ir elgiasi.

„Po trisdešimties vis dar metu save iš komforto zonos ir man tai labai gerai sekasi daryti, todėl į renginius pradėjau vaikščioti viena“, - kalbėjo Indrė.

Moteris atskleidė, kad stengiasi daryti tai, ko iki šiol nėra dariusi. „Socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ sekėjai tai jau žino, bet man teko pirmą kartą skristi vienai lėktuvu į Londoną. Aišku, skridau netoli, bet buvau viena“, - pabrėžė I. Stonkuvienė.

Žinoma moteris neslepia, kad toks pasiryžimas pabūti vienai yra be galo reikalingas kiekvienai iš mūsų. „Aš manau, kad netgi privaloma kiekvienai moteriai atrasti tylią valandėlę pabūti su savimi ir pasikrauti energijos“, - teigė televizijos laidų vedėja.

Indrė save pristato ne kaip stilistę, o kaip mylinčią stilių moterį. Tačiau neslepia, kad net ir jai nėra paprasta sugalvoti kaip atrodyti taip, kad fotografai neatsitrauktų. Kiek laiko Indrei prireikia susikurti išskirtinį įvaizdį? Žiūrėkite išskirtiniame video reportaže.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.58383893966675