Projekto „Aš – superhitas“ dalyvė Elvina: kai kurių dalykų nederėjo sau leisti

Iš Palangos kilusią realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvę Elviną Milkauskaitę muzika lydi nuo mažų dienų. „Tik pradėjusi kalbėti, pradėjau dainuoti“, - pasakojo mergina.  Elvina yra dalyvavusi įvairiuose muzikiniuose projektuose, tad televizija jai nėra svetima. Pokalbio metu atlikėja atskleidė, kad buvo sau pasižadėjusi projektuose nebedalyvauti, tačiau pasiryžo pastūmėta savo artimųjų ir draugų.

Pirmasis bandymas viename projekte Elviną praktiškai atvedė iki finalo. „Tada supratau, jog aš noriu rimtai užsiimti muzikine veikla. Man patinka televizija, tas chaosas, kuris vyksta joje. Įrašinėjau dainas, kurias man kurdavo tokie autoriai, kaip Raigardas Tautkus“, - kalbėjo mergina.

Atlikėja prisipažino, jog pati yra sukūrusi dvi dainas. „Viešai aš jų nedainuočiau. Tos dainos labai asmeniškos. Aš laikausi nuomonės, kad ne visi dainininkai gali būti geri kūrėjai. Mano dainoms trūksta brandumo, tad jaučiu, kad dar negaliu paviešinti šio produkto“, - sakė dainininkė.

Koncertinė veikla tapo merginos darbu. „Neturėjau jokio prodiuserio, viską dariau pati. Iš dalies man buvo sunkiau, tačiau jaučiausi labai savarankiška. Buvau pati sau vadybininkė“, - teigė E. Milkauskaitė.

Praėjus kuriam laikui nuo pirmo pasirodymo televizijoje, atlikėja jos pasiilgo. „Nusprendžiau dalyvauti Eurovizijos atrankoje. Du kartus dalyvavau „X faktoriaus“ projekte. Pirmą kartą ėjau išbandyti savo laimės ir mane  kartu su kitomis dalyvėmis sujungė į merginų grupę. Mums neblogai sekėsi, bet supratau, kad aš geriau jaučiuosi solistės amplua. Kitais metais sugrįžau kaip solistė ir galvojau, kad man pasiseks, bet teisėjai pasakė, kad aš esu pilnai susiformavusi atlikėja ir man nebėra ko į tokius projektus eiti. Turiu daryti karjerą didžiojoje scenoje“, - patirtimi apie muzikinius projektus dalijosi  Elvina.

Elvina Milkauskaitė, asmeninio archyvo nuotrauka

Po tokių žodžių ji susimąstė. „Pasižadėjau, kad nebedalyvausiu projektuose. Tada pasirodė realybės šou „Aš – superhitas“ ir nusprendžau pabandyti“, - pasakojo realybės šou dalyvavusi atlikėja.

Apsispręsti merginai padėjo artimieji ir draugai. „Jie mane palaikė, nes matė, kad aš gyvenu muzika ir siekiu savo svajonės. „Aš – superhitas“ - pats didžiausias mano gyvenimo įvykis tiek psichologine, tiek muzikine prasme“, - sakė dainininkė.

Iškritusi prieš pat finalą, ji visai nenusivylė, nes, tam tikra prasme, Elvina jautėsi nugalėtoja. „Po paskutinio mano pasirodymo visi sakė, kad esu geriausia. Taip teigė net ir prodiuseris Dominykas Kubilius. Kiekvieną pirmadienį turėdavome pasirodymų peržiūras. Tą pirmadienį jis atėjo ir atsistojęs man nusilenkė, to nėra buvę per visą realybės šou“, - pabrėžė projekto dalyvė. Elvinos didžiausias laimėjimas – ji atrado savą auditoriją.

E. Milkauskaitė dar nėra jautusi tokio jausmo, kokį jaučia dabar. „Sunku tai apibūdinti žodžiais. Visiškas chaosas galvoje. Atrodo, labai smagu - pagaliau turiu laisvę, galiu bendrauti su artimaisiais, draugais, bet kartu jaučiu, jog esu ne čia. Prisimenu visą kasdienybę projekte. Vieną naktį sapnavau, kad mane kviečia į interviu kambarį. Labai keistas jausmas. Manau, prireiks laiko, kol viskas pasimirš. Susitinku su žmonėmis, kurie man pasakoja apie savo gyvenimą, o aš galiu papasakoti tik apie realybės šou“, - kalbėjo mergina.

Nors savo pasirodymą projekte mergina vertina labai gerai, ji prisipažino, jog kai kurių dalykų nederėjo sau leisti. „Eidama į projektą tvirtai tikėjau, kad jokių meilių nebus. Juk ėjau ten dainuoti. Bet susiklostė kitaip. Eilinį kartą įsitikinau, kad nereikia kategoriškai sakyti niekada. Mes buvome uždaryti ir kai prabūni su žmonėmis ilgą laiką, pradėti norėti šilumos“, - atviravo realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvė.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.75562596321106