Dizainerė Kristina Kruopienytė: jei būčiau aukštesnė, avėčiau tik sportinius batelius

Dizainerę Kristiną Kruopienytę sutikome L. Larionovos ir E. Rainio prêt-à-porter kolekcijų pristatyme. Kristina atėjo pasveikinti draugų ir kolegų bei pasižiūrėti į naujausius jų kūrinius. Pati Kristina savo kolekciją pristatė kovo mėnesį vykusiame didžiausiame mados festivalyje „Mados infekcija“.

Šiais metais Kristinos Kruopienytės kolekcija sužavėjo ne vieną stileivą ir mados mylėtoją. Urbanistika, rafinuotumas, inovacijos, savitas stilius ir švieži mados tendencijų vėjai buvo tikras džiaugsmas akims. Dizainerės kolekcijoje dominavo šviesios ir gaivios spalvos, puikiai tinkančios pavasario-vasaros sezonui. Pasidomėjome ar tokios spalvos vyrauja ir asmeninėje dizainerės spintoje.

„Savo garderobe pirmenybę teikiu juodai spalva. Ši spalva tinkama visais metų laikais. Tačiau nuo sezono priklauso juodo audinio tekstūros ir faktūros pasirinkimas. Šiltuoju metų laiku puikiai tinka juodas linas, šilkas ar viskozė. Savo kūryboje taip pat visuomet atsispiriu nuo juodos spalvos, joje labai daug gylio. Nemažai dizainerių dirba su juodos spalvos audiniais. Jie yra konceptualūs ir labai klesti. Visgi, matydama kas vyksta aplinkui, nors atsispiriu nuo juodos spalvos, aš savo kūryboje renkuosi spalvas. Juk negalime visi būti vienodi“, - kalbėjo dizainerė K. Kruopienytė.

Pasidomėjome kokius aksesuarus dizainerė renkasi prie mėgstamos juodos spalvos drabužių. „Savęs neįsivaizduoju be minimalistinio stiliaus auskarų. Nenešioju žiedų, net ir vestuvinis žiedas neprigijo. Kitas svarbus aksesuaras yra delninė arba rankinė“, - atviravo Kristina.

Pati K. Kruopienytė taip pat kuria, daugelio stileivų pamėgtas, rankines ir delnines. Dizainerė papasakojo kaip gimsta jos kūriniai. „Galiu pasakyti tiesiai šviesiai - aš nebežinau kas madinga šį ar kitą sezoną. Kuriu daiktus, kurie moterims yra reikalingi. Vienos nori mažesnių rankinių ar delninių, kitos – didesnių. Jei galiu atsakyti į klausimą kam tokios delninės reikia, tuomet aš ją sukursiu. Man svarbu, kad daiktas būtų funkcionalus, siekiu kurti pagal poreikį“, - savo kūrybos filosofiją papasakojo K. Kruopienytė.

Kristiną renginyje sutikome avinčią dailiais aukštakulniais, tačiau dizainerė atviravo labiau mėgstanti sportinius batelius. „Įprastai aš aviu įvairius sportinius batelius. Aukštakulnius renkuosi tik eidama į renginius. Tačiau, jei būčiau aukštesnė, tai ir į juos eičiau su stilingais sportiniais bateliais“.

Paklausėme dizainerės ką šį sezoną ji patartų įsigyti moteriai, jei ši nusprendė pirkti tik vieną daiktą. „Būtinai įsigykite naujus kokybiškus akinius nuo saulės“, - rekomendavo K. Kruopienytė.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.68070602416992