Žiūrovų ir teisėjų nuomonė „Lietuvos talentuose“ išsiskyrė – D. Ibelhauptaitė publikos numylėtiniui paspaudė X

Sekmadienio vakaras TV3 žiūrovų namuose buvo skirtas „Lietuvos talentams“. Čia savo galimybes demonstravo apie šlovę, žinomumą ir 10 tūkst. eurų svajojantys talentingi žmonės.

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiausiai jų pelnė iliuzionistas Antonas Lavrentjevas. Antrą ir trečią vietą užėmė „Demo Kids“ ir „Aušrinė“. Už „Aušrinę“ balsavo Saulius Urbonavičius-Samas, Naglis Šulija, Dalia Ibelhauptaitė, už „Demo Kids“ – Ilona Balsytė.

Ekvilibristas Arnas Radžiūnas nustebino tris teisėjus, bet ne S. Urbonavičių-Samą. „Jūs pabandykite, tai labai techniškai sudėtingas numeris“, – gyrė D. Ibelhauptaitė. „O man atrodo, kad per silpnai. Daugumą dalykų tu pakartojai. Jei ne tavo brolis, būčiau spaudęs X mygtuką. Norėjosi stipriau, turi gauti strėlių, kad augtumei“, – sakė Samas. „Man sunku žiūrėti į tokius numerius, jie labai užspaudžia kvapą. Suprantu, kaip sudėtinga tai padaryti“, – sakė I. Balsytė.

„Ledo ir ugnies šou“ atlikėjams nepavyko įgyvendinti to, kas buvo suplanuota. „Buvo labai daug veiksmo, sunku rasti motyvaciją, kam viską daryti“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. „Labai gera muzika, geras įvaizdis. Tačiau viskas buvo nuspėjama“, – sakė I. Balsytė. „Šis numeris man atrodo kaip daug triukšmo dėl nieko. Jūs nepadarėte numerio, buvo daug taškymosi. Jūsų choreografija buvo baisi. Jei esi pusfinalyje, turi daryti gerai ir iki galo“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

„Demo Kids“ sulaukė pagyrų! Samas pavadino mergaites nerealiomis. „Jūsų spektaklis buvo fantastiškas“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. „Buvo daug teatro, kuris mane nupirko. Jūsų nuostabios suknelės, nuostabūs kostiumai“, – gyrė I. Balsytė. „Man labai patiko šiuolaikinių šokių ir šių kostiumų kontrastas. Jūs padarėte puikią choreografiją, puikiai ją išpildėte, sukūrėte personažus. Tai profesionalų klasė“, – mergaites gyrė D. Ibelhauptaitė.

Vytautės Gaižauskaitės talentu neabejoja niekas, tačiau koją jai pakišo dainos pasirinkimas. „Aš negalėjau žiūrėti į tave, tavo judesiai blaškė. Buvo ne tavo diena, ne tavo daina. Tu būsi superinė dainininkė, bet kartais dainų pasirinkimai nepadaro paslaugos“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. „Aną kartą man patikai, dabar bandei būti ne tuo, kuo esi. Tu nesupratai, apie ką tu dainuoji, viskas buvo netikra. Man tai didelis nusivylimas“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Edgaras negalėjo parodyti viso šokio, mat turi kojos traumą. Šokėjas iš teisėjų sulaukė ir palaikymo, ir pastabų. „Edgarai, tu man labai patinki, aš tavo fanė. Man patinka žmonės, kurie daro stebuklus. Tu turi tai tęsti ir tobulinti“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

„Undecember“ dainininkų duetas sulaukė kritikos. Klaipėdiečių pasirodymas nebuvo apipiltas liaupsėmis. „Praėjusį kartą jausminga daina skambėjo geriau“, – sakė N. Šulija. „Iš didelio rašto išėjot iš krašto. Jūs viską perspaudėte. Padarėte šou, bet buvo jausmas – kur jūsų balsai, kur duetas. Labai liūdna“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. „Man buvo pikta... Buvote nuostabus jūreivis. Dabar nėra nei jūreivio, nei dueto. Jūsų energetika nedera, jūsų duetas yra netinkamas. Kartu nesižiūrite“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Šokėjai „Gamers drum show“ su vadovu Roku Liupševičiumi priešaky sulaukė pagyrų dėl stilistikos. „Viskas atrodė kaip iš mokslinės fantastikos. Labai graži choreografija. Tiesa, jūsų akyse buvo šaltumas. Bet numeris labai gražus“, – gyrė D. Ibelhauptaitė. „Jūs atrodote labai įspūdingai ir gražiai. Abejočiau dėl šių kostiumų, nes atrodė, kad jums jie trukdė judėti“, – kritikavo I. Balsytė. „Jūs esate pati originaliausia grupė per visą projekto istoriją“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

„Ritmas Kitaip“ – gausiausias kolektyvas projekto scenoje, tačiau teisėjams pasirodymo metu pritrūko ritmo... „Pats pavadinimas kviečia pajusti kitą ritmą. Man šie filmų personažai trukdė, jie atėmė dėmesį, nesužavėjo“, – sakė I. Balsytė. „Jūs grojate profesionaliai ir įdomiai. Bet grojimas nesutapo su siužetu. Pagal jūsų lygį tai buvo primityvu“, – komentavo D. Ibelhauptaitė.

Po iliuzionisto Anton Lavrentjev pasirodymo publika jam plojo atsistojusi. „Man labai patinka jūsų triukai, tačiau jūs turite suprasti, kad viskas turi vykti greičiau. Patys triukai yra puikūs, bet pauzės turi būti mažesnės“, – sakė X mygtuką pasirodymo metu paspaudusi D. Ibelhauptaitė. „Man nebuvo nuobodu, laukiau, kas bus toliau“, – sakė I. Balsytė.

Šokio studija „Aušrinė“ sulaukė ovacijų ir pagyrų. Nors pirmojoje atrankoje teisėjai abejojo merginų galimybėmis, šį kartą pakeitė nuomonę. „Jūs tokios visos skirtingos... Apgalvota kiekviena detalė. Buvo labai įspūdinga“, – sakė I. Balsytė.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.96714997291565