Itin privačių vestuvių akimirkomis pasidalinę A. ir L. Kleizos atskleidė – jie susituokė anksčiau, nei įvyko šventė

Šįvakar TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia vienos gražiausių, tačiau kone niekada žiniasklaidai interviu neduodančios poros – krepšininko Lino Kleizos ir jo žmonos Agnetos – interviu tęsinys. Prieš kelerius metus susituokusi pora tik su laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovais pasidalins dar niekur nematytomis įspūdingų savo vestuvių akimirkomis ir papasakos tai, ko dar niekada nėra pasakoję viešai.

Garsi pora atvirame interviu papasakos savo meilės istoriją nuo pradžių. Niekada žiniasklaidai apie savo asmeninį gyvenimą ir meilės santykius neatviravęs L. Kleiza prisipažins, kad piršlybos nebuvo planuotos. Jos įvyko spontaniškai, tačiau iš didelės meilės.

„Tai nėra viena romantiškiausių istorijų. Po Europos čempionato buvome porai dienų nuskridę į Milaną. Dar prieš skrendant į Turkiją sėdėjome, pietavome ir nusprendžiau, kad reikia imti ir pasipiršti. Tada iškart nuėjome į parduotuvę, nupirkau žiedą ir pasipiršau“, – šypsodamasis pasakos Linas.

Atvirame interviu krepšininko žmona Agneta atskleis, kad Lietuvoje, Šešuolėlių dvare vykusias vestuves, kuriose dalyvavo būrys artimiausių draugų ir šeimos nariai, ji planavo su entuziazmu. Šiai šventei pora ruošėsi kone pusmetį: „Vestuvių planavimas vyko labai ilgai. Mano tokia savybė – precizika. Aš labai didelį dėmesį skyriau svečių meniu. Nebuvo kažko prabangaus, kažkokių egzotinių patiekalų, aš tik norėjau ir pati skaniai pavalgyti, ir geru maistu pamaloninti svečius“.

A. Kleizienė atskleis, kad jų vestuvėse nebuvo nei užstalės žaidimų, priverstinio svečių kalbinimo, nei nuotakos pavogimo ar piršlio korimo. Agneta taip pat atskleis, kad tuoktuvės Lietuvoje buvo antra šventė – garsi pora iki ceremonijos Lietuvoje jau buvo susituokę svečioje šalyje. „Niekas to nežino, bet mes susituokėm gerokai anksčiau“ ,–pasakos Agneta, atskleisdama dar niekam negirdėtas detales.

Garsi pora šiandien savo gyvenimą kuria Lietuvoje. Linas gydosi kojos traumą, užsiima kitomis veiklomis, mintys apie krepšinį – kol kas antrame plane. O štai Agneta čia sukūrė savo verslą – grožio, jaunystės ir sveikatos namus „Molecule“, kuriuose – per ne vienerius metus trukusių kelionių po pasaulį atrastos priemonės ir produktai, skirti įvairių ligų gydymui, prevencijai ir grožiui.

Antrasis laidos „Raudonas kilimas“ herojus – itin sėkmingo sostinės klubo „Materialistė“ savininkas Matas Puodžiūnas. Jauną vyrą drąsiai galima vadinti laimės kūdikiu. Po kraupios nelaimės, kai Amerikoje nerdamas į baseiną jis susilaužė tris stuburo slankstelius, gydytojai prognozavo, kad jis nebegalės vaikščioti ir valdyti savo kūno. Tačiau įvyko stebuklas...

Kaip L. Kleiza savo gražuolei žmonai išrinko sužadėtuvių žiedą? Kiek vaikų svajoja turėti krepšininkas? Kur Linas pasipiršo Agnetai ir kada įvyko tikrosios jų vestuvės? Visi atsakymai ir niekur nematyti poros vestuvių kadrai – jau šį sekmadienį 18 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.76418399810791