Labai reikalingas ir gražus socialinis projektas Trys seserys” Vilniaus centre vakar šventė savo gimimo dieną. Ta proga buvo pristatytos ir Lush Jewelry bei Female kolekcijos, į jaukų vakarą atstraksėjo ir daug žinomų sesių. 
Štai Ingridai M., vilkinčiai iš pirmo žvilgsnio labai žaismingą komplektą, kuriame viiiiiiisko labai daaaaaug, pirmiausiai norisi atimti Bruno Marso skrybėlę ir susiaurinti odines kelnes. Labai gražią merginą, pasirinkusią itin ramių tonų languoto midi sijono ir margos palaidinės derinį, kažkodėl norisi kuo greičiau pervilkti kažkuo gaivesniu, nes iš knygų išsiropštęs gali ateiti Žemaitės Vingių Jonas ir bambėdamas skubiai išsivesti ją į tamsią troškią trobą.
Ir desertukas – rytais juk galima! – „just because it zips doesn't mean it fits basutės 👡
, net idealiausią derinį, lyg kokie stiliaus raupai, paverčiančios beverčiu.


Balsavimas vis dar vyksta štai čia http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25

Foto-tv3.lt/raudonaskilimas.lt(D.Kučio/D.Ručkio)

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

Galvojau, gal pasilikt ryt pusryčiams, bet savaitgaliais galima ir persiryti.
Na, ką aš galiu pasakyt – šįkart Dalytė Karalienės Musės („Elvyra Design“ musei-segei pagaliau suteiktas žmogiškasis pavidalas) kostiumu tai jau tikrai patrolino visus visus lojikus ir komentatorius. Net ir suvokdamas šio manevro klastingumą, vis tiek mąstau apie tokį teleportacijos aparatą, į kurį buvo įgrūsta Lady Gaga, musė ir saujelė kosminių dulkių. Tada įjungtas mikseris, teleporto kanalas, turintis TV su „Lietuvos talentų“ laida, ir viskas nufilmuota. Paskui ištransliuota sekmadienį, kol vaikai verkė, o supermamos nežinojo, kaip reikės visa tai jiems paaiškinti. Ai, nestresuokit, pasakykit, kad teta tik pajuokavo. Arba ne.
O gerb. p. Pudelį palaikyti visą parą galima čiahttp://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25

#ašjaučiuositaipkeistai
#trololo

Foto – tv3.lt(E.Genio)/elvyradesign.lt/pinterest

Na, „Auksiniai svogūnai“ niekada nebuvo gero skonio bei stiliaus renginys. Gal dėl Kvailio dienos, gal dėl politinių atspalvių, nežinau. Bet čia kaip baltarusiškos pėdkelnės – pigios, trijų spalvų (juoda, šviesiai rusva, neva nude, ir šlykščiai ruda), prastos kokybės, bet vis tiek baisiai perkamos ir turgus nevertas turgavietės vardo, jei neturi kokios bobulytės su maišu tų siaubybių. Tas pats ir su svogūniečiais.
Šįkart ponas „Jūs turite triš TAIP“ A. Večerskis savo apranga norėjo padaryti pokštą, bet didžiausias pokštas yra tame, kad tomis treninginėmis kelnėmis ir taliją paryškinančia palaidine pasidarė žymiau daugiau gėdos nei pokšto.
Monika Š., vilkinti tik aistringą švarką su visai neaistringu diržu, manau, dažnai net savo veidrodį nustebinanti netikėtais deriniais, šįkart pataupė apatinei drabužių daliai, bet iki „Pretty woman“ filmo pagrindinės aktorės J. Roberts įvaizdžio vis tik pritrūko – ir būtent tos apatinės dalies. Tačiau kartu su idealios figūros, reikia pripažinti, Jolanta L., vilkinčia klasikinį Kelly Bundy dvasia alsuojantį ansambliuką, abi su šiomis aprangomis galėtų dalyvauti net kokių tarptautinių eskorto varžybų laisvojoje programoje – kažkodėl nujaučiu, jog Lietuvai pasisektų labiau nei „Eurovizijoj“. Aišku, reiktų įkrėst malkų lenkaitėms ir rumunėms.
Neabejoju, kad dar bus daugiau žinių iš šio nepakartojamo vakaro. O šiandienos balsą atiduokite čia: http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25

Foto – tv3.lt( R.Kondratjevo)

Pudelis, gulėdamas po palme  ir lakantis iš krištolinio dubenėlio 🏝⛱, gavo saulės smūgį. Nerašysiu, kas vyksta jį gavus, nelabai estetiškai skambėtų.
Bet panašu, jog dar didesnis saulės srautas įkaitinęs ir „Lietuvos talentų“ komisijos fantazijas.
Praėjusią savaitę gekono kostiumu pasipuošusi D. Ibelhauptaitė šįkart pasidabino mylimo dizainerio kurtu stilizuotu jūros akmenėlio, praleidusio porą metų po vandeniu bei aplipusio sraigėmis ir jų krauklelėmis, kostiumu. O kad nebūtų viskas taip, kas dar telpa į stilistinio padorumo ribas, čia priėjo Kindziulis ir nudažė plaukus pėsčiųjų perėjos arba Cruellos De Vil maniera.
Kad ir kokie talentų viražai vyktų per TV, renkuosi likti paplūdimy. O jūs atiduokite duoklę čiahttp://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25

Foto – tv3.lt (E.Genio)/wiki/pinterest

- Laba diena, norėčiau užsisakyti ką nors šokoladinio. Kad nebūtų perkrauta, mano stiliaus, tokio kažką subtilesnio, žinot, kaip mes, moterys, mėgstam [sukikena valiūkiškai].
- O kada jums reiktų?
- Trečiadieniui. Bus proga, festivalio atidarymas, paskui eisim pasibūti.
- Aha, o kaip dėl dydžių ir medžiagų? Kažkaip nepamatavus nei vienas, nei du...
- Ir trys, ir keturi [labai linksmai juokiasi]! Aš jumis pasitikiu, dar nei karto nenuvylėt. Man patinka ir jūsų skonis, ir dekoras, žodžiu, atsiduodu į jūsų rankas, šefe [juokiasi]. Pasuksiu po poros dienų, skubu, iki!

Po savaitės pakelia ragelį.
- Sveiki, jūsų suknelė jau pasiūta.
- Kokia dar suknelė [sutrikusi]?
- Na, užsisakėt šokoladinės spalvos, kažką „Kino pavasariui“.
- Jėzusmarija, man taigi torto reikėjo, būsiu numerius sumaišius... [pritilusi]
Viso to nebuvo, aš tiesiog prisigalvoju. O čia kaip visada http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25.

Foto – raudonaskilimas.lt(D.Kučio)/pinterest

„Lietuvos talentų“ scena su savo dalyviais jau ne kartą pretendavo į „Langas į gamtą“ formatą, o šį sekmadienį Pudelio lūkesčius pateisino ir D. Ibelhauptaitė, apsivilkusi gekono arba Chlamydosaurus kingii, pozuojančio Australijos ar Naujosios Gvinėjos kraštovaizdyje, kostiumą.
Balsuokite čia –  http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25 ir pamatykite tai, ko nesugebėtumėt net įsivaizduoti!

Foto – tv3.lt (E.Genio)/pinterest

„Domino“ teatre vykusi komedijos „Žaidimas nebaigtas“ premjera priviliojo ne vieną žymų teatro mylėtoją. Apuostinėjant visų aprangą, užkliuvo ponios Ingos Stumbrienės švelnusis rožės įvaizdis, kažkodėl fantazijos burėmis nukeliantis į skalbinių krepšį. Jei kam atlieka keli metrai staltiesės ir šventė ant nosies, nesivaržykit, paimkite pavyzdį.
O jau kad visur dedu, tai ir čia nepamaišys http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/25

Foto – tv3.lt(fotodiena.lt)/pudelio slapta kamera

my_speed: 0.96564602851868