Pamatykite: pirmas ir vienintelis Lino ir Agnetos Kleizų interviu apie jų meilę, santykius ir naują veiklą

Šiandien TV3 televizijos žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti atvirą krepšininko Lino Kleizos ir jo mylimosios žmonos Agnetos interviu. Apie asmeninius santykius garsų krepšininką L. Kleizą prakalbinti ypač sunku. Prieš tris metus mylimąją vedęs garsus vyras iki šiol viešai nekalbėjo apie šeimyninį gyvenimą, meilę ir santykius, o jų vestuvių šventė buvo kruopščiai slepiama nuo visuomenės. 

Garsus, profesionalus ir žavus sportininkas, krepšininkas L. Kleiza dažniausiai su žiniasklaida kalbasi tik sporto temomis, o išgirsti jo gražuolės žmonos Agnetos Kleizienės interviu – lig šiol buvo neįmanoma, moteris dar niekada nėra kalbėjusi  žiniasklaidai apie asmeninį gyvenimą.

Šiandien krepšininkas užtikrintas – Agneta yra būtent ta, su kuria jis nori nugyventi visą gyvenimą. „Aš visada tikėjau, kad kai sutinki moterį, viskas susidėlioja natūraliai. Tai taip ir buvo. Mums susipažinus buvo visko – ir susižavėjimas, ir priešingumas,. Gal ne tą pačią minutę supratom, bet tikrai greitai abu pajutom, kad nusimato ilgas gyvenimas kartu“, - gyvenimo būdo laidoje kalbėjo L. Kleiza.

Prieš kelerius metus įspūdingas vestuves iškėlęs L. Kleiza savo gražuolei žmonai Agnetai negaili komplimentų: „Ji tikrai labai nuostabi moteris – mano sūnaus mama, gyvenimo meilė“ , - užtikrintai sako Linas.

Niekada apie save žiniasklaidai neatviravusi garsaus krepšininko žmona šį kartą buvo itin atvira. Gyvenimo būdo laidoje iš Kauno kilusi gražuolė prisipažino, kad tiek jai, tiek Linui reikėjo įveikti savo galvose susikurtus stereotipus, kad galėtų būti kartu: „Kai susipažinome, aš jam pasirodžiau arba užsienietė, arba šiaip blondinė modelis. O jis man atrodė toks laisvo būdo krepšininkas su pertekliniu moterų dėmesiu. Ir tam tikram vienas kito pajautimui mums tikrai labai trukdė tie stereotipai.“

Tačiau meilė už baimes buvo stipresnė, tad viena gražiausių porų Lietuvoje šiandien gyvena laimingoje santuokoje ir augina sūnelį Jokūbą. Agneta savo vyrui negaili gražiausių žodžių. „Mano vyras yra karys. Jis visada su optimizmu: niekada neverkšlena, niekada nesiskundžia. Jam tiesiog reikia žmonos meilės ir palaikymo. Jei nepavyktų grįžti į krepšinį, tai jo gyvenimas tikrai nesibaigs“, – gyvenimo būdo laidoje kalbėjo moteris.

Šiuo metu kojos traumas besigydantis ir krepšininko karjerą pristabdęs L. Kleiza prisipažino, kad jam atsigauti ir kuo greičiau pasveikti padeda žmona Agneta, kuri ne tik visokeriopai palaiko vyrą, bei ir ieško būdų, kaip pagreitinti Lino reabilitaciją po neseniai padarytos kojos operacijos.

Dėl noro padėti Linui, dėl sūnaus odos ligos ir dėl pačios sveikatos problemų – nuo mažumės kankinančios odos ligos, dėl kurios ji lig šiol patiria didžiulį diskomfortą, Agneta ėmėsi ieškoti kitų, Lietuvoje dar nenaudojamų metodų ir priemonių įvairiems sveikatos negalavimams gydyti. Taip gimė mintis imtis naujo verslo – krepšininko žmona sostinėje atidarė jaunystės, grožio ir sveikatos namus „Molecule“, kur ji laukia visų, turinčių įvairių sveikatos problemų.

Kaip susipažino viena gražiausių Lietuvos porų? Su kokiais sunkumais jiems teko susidurti gyvenant svečioje šalyje? Kokios sveikatos problemos kamuoja Agnetą nuo vaikystės? Visi atsakymai – naujausioje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.65858101844788