„Saulės kliošo“ vokalistės J. Starinskaitės egzotiškos atostogos: „Iš tos šalies grįšiu turtinga“

Regis Lietuvos įžimybės pamėgo kelti savo tautiečiams baltą pavydą, viešindamos nuotraukas iš egzotiškų kraštų. Žydra jūra, baltas smėlis, įdegęs kūnas, plaukai pilni jūros druskos ir plačios šypsenos – pagrindiniai gerų atostogų atributai. Tokiomis atostogomis gali pasigirti ir „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė.

👨🏽👩🏽

A post shared by JUSTÉ (@justestarinskaite) on

Dainininkė jau kurį laiką dienas leidžia Dominikos saloje kartu su savo širdies draugu Tadu Bulotu. Pora mėgaujasi gamtos teikiamomis procedūromis ir nemažai keliauja po lankomą kraštą.

🌴❤️

A post shared by JUSTÉ (@justestarinskaite) on

Vakar J. Starinskaitė su mylimuoju apsilankė Salto de Jimenoa saloje, kur dainininkę užklupo sakralumo akimirka.  Milžiniškas krioklys ir gamtos tvirtovė, atėmė Justei žadą. „Yra sala... Kuri primena pasaką. Toje saloje žmonės dieną, naktį dainuoja ir šoka. Žaidžia, mokosi, dirba po saule. Gyvena ryškiomis spalvomis nudažytose trobelėse, kartu su savo didele šeima ir 5-6 šunimis...“, – socialiniuose tinkluose mintimis dalijosi J. Starinskaitė.

A post shared by JUSTÉ (@justestarinskaite) on

Manoma, kad žmogus nenukeliavęs į kitą kultūrą, nesupras savęs ar aplink save esančių. Kelionės atneša naujo peno sielai. „Toje saloje pasirodė, kad visi labai turtingi. Keliaudama po salą supratau, kad tų žmonių turtas yra laimė. Gebėjimas džiaugtis kiekviena išaušusia diena ir palydėta saule... Iš tos šalies grįšiu turtinga. Ar bent jau turtingesnė nei buvau“, – prie nuotraukos pasirašė atlikėja.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.72004795074463