Pamatykite: žinomų moterų atviros istorijos – apie patirtą smurtą ir šlovės kainą

Šiandien TV3 televizijos žiūrovai gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ turėjo galimybę išgirsti dviejų žinomų Lietuvos moterų istorijas. Viena – TV3 televizijos laidų ir įvairių projektų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva. Vaikystėje ir paauglystėje iškentusi žiaurų patėvio smurtą garsi moteris neslėpė, kad galėjo būti viena tų vaikų, kurie neiškentę fizinio ir psichologinio smurto, nusižudo. Kita – atlikėja Edilija Nikartaitė-Geltona kone prieš dešimtmetį žaibiškai išpopuliarėjusi ir staiga dingusi iš pramogų pasaulio.

Lietuvą sukrėtusi smurto prieš vaikus banga privertė ne vieną Lietuvos garsenybę prabilti ir prisipažinti apie skaudžius savo išgyvenimus bei paskatinti ir kitus netylėti. Pirmoji laidos „Raudonas kilimas“ herojė R. Šakalytė-Jakovleva išdrįso prabilti apie itin skaudžius laikus.

„Būdavo ir labai stiprių smūgių. Ir į galvą, ir kažkur kitur... Buvo visokių minčių. Tu užsidarai į vidinį kiautą, nes būdamas vaikas tu įvertini, kad tos jėgos yra nelygios, kad tau nėra prasmės priešgyniauti“, – skaudžius išgyvenimus, kai kentėdavo nuo patėvio smurto laidoje prisiminė R. Šakalytė-Jakovleva.

Žinoma moteris pasakojo, kad jos gyvenimas aukštyn kojomis apvirto tada, kai jos mama ištekėjo antrą kartą. Patėvis keldavo ranką ne tik prieš žmoną, ją, bet ir prieš tikrąją savo dukrą. Po žiaurių išgyvenimų atsitiesusi ir pati dvi dukras auginanti Renata šiandien visus skatina nelikti abejingais, apsidairyti aplinkui, galbūt kažkam yra reikalinga jūsų pagalba.

Antroji laidos herojė – prieš dešimt metų iš viešumos pasitraukusi dainininkė Edilija Nikartaitė-Geltona. Tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ moteris atvėrė savo namų duris ir papasakojo apie užgriuvusią šlovę, su kuria jai nepavyko susidoroti. Moteris prisipažino šiandien tyliai pasvajojanti apie grįžimą į eterį. Pirmą kartą viešai prabilo ir žinomos moters vyras.

Prieš dešimtmetį E. Nikartaitė-Geltona koncertavo pilnoms salėms gerbėjų, tačiau gyvenimo būdo laidoje dainininkė prisipažino, kad užgriuvusi sėkmė ir šlovė turėjo savo kainą. Dar būdama žymi Geltona staiga atsisakė populiarumo, scenos, atlikėjos karjeros ir nutarė atsisveikinti su pramogų pasauliu.

„Aš dar ir dabar atsisuku ir galvoju: „Man primokėtų – aš negrįžčiau!“ Tada aš norėjau pasislėpti. Man buvo noras kažkur į šieno kupetą įlįsti, kad niekas manęs nepažintų, niekas gatvėje nebadytų pirštu, niekam nebūtų įdomu, kur aš dirbu, kada aš vaiką pagimdysiu, kada tuoksiuosi, kur ir ką darysiu. Man tada norėjosi nubraukti visą tai“, – atvirai laidoje apie praeityje užgriuvusią šlovę kalbėjo Edilija.

Iš kur R. Šakalytė-Jakovleva semiasi stiprybės? Kas televizijos laidų vedėjai padėjo išgyventi žiaurų patėvio psichologinį ir fizinį smurtą? Kodėl E. Nikartaitė-Geltona pačioje populiarumo viršūnėje dingo iš viešumos? Kokie moters ateities planai ir kodėl ji vėl nori grįžti į pramogų pasaulį? Visi atsakymai į klausimus gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.56329894065857