Klubo, į kurį gali patekti ne visi, bendrasavininkas A. Paulauskas įvardijo, ko niekada neįleidžia

Jau kurį laiką sostinėje įsikūręs naktinis klubas „Anna Mesha.butas“ yra apipintas įvairiais gandais. Visi žino, kad čia patekti gali ne kiekvienas. Šioje vietoje renkasi įvairaus plauko žmonės – nuo supermodelių, verslininkų iki įtakingų politikų, kurie atsipalaiduoti tikisi itin privačiai. Klubo bendrasavininkas Arūnas Paulauskas atskleidė, kaip yra iš tikrųjų ir įvardijo net žinomas pavardes, kurios į minėtą klubą niekuomet nepateks.

„Mes norime išlaikyti savo kartelę aukštai, burti tokią, kaip bendruomenę – gerų, stilingų žmonių, kurie yra tinkami mums, kurie gali sau leisti būti šitame klube“, - kalbėjo A. Paulauskas ir pripažino – ne kiekvienas žmogus yra tinkamas šio klubo auditorijai.

Išskirtiniame interviu klubo bendrasavininkas atskleidė, kad merginos neprivalo išsipustyti, norint patekti į „Anna Mesha.butas“: „Aukštakulniai nėra prioritetas, vakarinis makiažas – nėra prioritetas. Būkite paprastos, nes natūralumas veža žmones. Ypač vyrus“.

Paklausus, ar žmonių žinomumas padeda patekti į elitinį klubą, A. Paulauskas tikina, kad taip, tačiau yra išimčių: „Bet Šalčiūtės mes niekada neįleidžiame, nors ji yra žinomas. Neįleidžiame dar tam tikrų asmenų, kurie yra žinomi, vadinkime taip – jie nėra mūsų auditorija“.

Kas gi vyksta tame paslaptingame „bute“? Kieno paslaptis „Anna Mesha“ saugo? Žvilgsnis į paslaptingą klubą ir išskirtinis interviu su jo bendrasavininku Arūnu Paulausku – specialiame video reportaže.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.75900292396545