Grupė „Fusedmarc“ atskleidė, kaip vertina plintančią peticiją prieš jų pergalę

Šiandien tiesiogiai iš TV3 studijos įvyko susitikimas su šių metų nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų nugalėtojais „Fusedmarc“. Grupės nariai Viktorija Ivanovskaja ir Denisas Zujevas prisipažino, kad kol kas dar nespėjo nei pailsėti, nei suvokti, kas įvyko šį šeštadienį „Eurovizijos“ finaliniame renginyje ir atskleidė, kaip vertina internete plintančią peticiją, reikalaujančią pakartoti balsavimą.

Specialiame interviu Denisas pasakojo, jog paskutinės trys mėnesiai buvo atiduotos tik nacionalinėms atrankoms: „Šiuos tris ar keturis mėnesius dainavome tik šią dainą – „Rain of revolution“. Atsisakėme labai daug – draugų, tėvų, prasėdėjome studijoje aranžuodami, prasidėjo atrankos – penki etapai – labai ilga kelionė“.

Nors Viktorija jau ne pirmą kartą dalyvavo nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, tačiau paklausta, kodėl „Fusedmarc“ nusprendė sudalyvauti tik šį kartą, mergina atskleidė, jog pagaliau rado tinkamą dainą, nes iki tol nerasdavo to tinkamo skambesio.

Ne paslaptis, jog grupės „Fusedmarc“ pergalė internetinėje erdvėje iššaukė peticiją, reikalaujančią pakartoti balsavimą. Vokalistė Viktorija tikina, kad toks internautų žingsnis jos neskaudina, tačiau prisipažįsta, kad klausimą, kaip jiems pavyko laimėti, girdi nuolat.

Išskirtiniame interviu grupės „Fusedmarc“ papasakojo apie aplinkinių palaikymą, prisipažino, kokios mintys kyla dėl plintančios peticijos, atskleidė pasirodymo konkurse detales ir papasakojo pasiruošimo didžiajai „Eurovizijos“ scenai planus.

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.63888502120972