„Raudonas kilimas“ laida: V. Pilibaitytės-Mios ir I. Kvedarienės itin jautrios gyvenimo istorijos

Šiandien TV3 televizijos žiūrovai turėjo galimybę išgirsti dviejų žinomų moterų – atlikėjos Vilijos Pilibaitytės-Mios ir dizainerės Indrės Kvedarienes jautrias ir išskirtines gyvenimo istorijas. Laidoje „Raudonas kilimas“ abi herojės buvo kaip niekada atviros ir prabilo apie skaudžiausius asmeninius išgyvenimus.

Dizainerę iš Kauno Indrę Kvedarienę galima sutikti ne viename pramogų pasaulio renginyje, kur visuomet pasitempusi moteris traukia žiniasklaidos ir fotografų dėmesį. Tačiau retas žino, kad užgesus prožektorių šviesoms, moteris skuba namo, kur jos laukia šeima ir neįgalus septynerių sūnelis.

TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ atsitiesusi ir savo likimą priėmusi dizainerė labai atvirai papasakojo, ką jai teko išgyventi. Nors moters išgyvenimai kažkam gali atrodyti nepakeliami, šiandien ji laiminga ir nebenori verkti bei dejuoti.

Būdama vos dvidešimties, drabužių kūrėja I. Kvedarienė neteko savo mylimo vyro ir liko viena su dvejų metų sūneliu Jonu. Netrukus moteris ištekėjo dar kartą ir atrodė, kad po gniuždančių likimo smūgiu pagaliau pavyks atsigauti. Tačiau kaunietės laukė dar vienas smūgis. Sukūrusi naują šeimą moteris susilaukė neįgalaus sūnelio Jorio.

„Sako, jūsų vaikiukas neauga“, – jautrų interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ pradėjo drabužius kurianti I. Kvedarienė. Moteris prisipažino, kad laukdamasi antrojo vaikelio jautėsi labai blogai, o jos galvoje sukosi mintys, kad kažkas ne taip. Būdama šeštą mėnesį nėščia, Indrė sužinojo, kad vaikelis vystosi ne taip, kaip turėtų.

Kitos laidos herojės Vilijos Pilibaitytės-Mios santuoka ir pykčiai su vyru, nepavykęs verslas bei kitos gyvenimo detalės žiniasklaidoje aptarinėjamos nuolat. Nors atlikėja pramogų pasaulyje sukasi jau ne vienerius metus ir jo taisykles yra perpratusi, tačiau prisipažįsta, kad apkalbos ir pikti komentarai ją skaudina.

Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai dainininkė prisipažino, kad pastarieji dveji metai jai buvo ypač sunkus. Tačiau šiandien ji atrado ramybę, atsisakė alkoholio ir pasiryžo emigruoti. Tik laidai „Raudonas kilimas“ dainininkė atskleidė, ko nusprendė imtis išvykusi iš Lietuvos.

„Buvo tokių dienų, kad aš iš chalato neišlįsdavau. Tai buvo sunkiausias periodas mano gyvenime. Bet aš vieną kartą pažvelgiau į save veidrodyje ir sakau: „Žinai, brangioji, dabar jau yra galas. Tai yra dugnas. Ir arba tu stojiesi ir eini pirmyn, arba tu čia ir numirk dabar. Yra du keliai: arba dvėsk čia, arba stokis ir eik.“ Ir atsistojau, ir ėjau“, – nesulaikydama ašarų atvirame interviu TV3 gyvenimo būdo laidai pasakojo V. Pilibaitytė-Mia.

Dviejų žinomų moterų jautrias ir atviras istorijas pamatysite laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.71493792533875