Viktoriją Šaulytę pašiurpino šalies aktualijos: „Sakau atvirai – bijau čia gyventi“

Kad ir kaip kartais norėtume atsiriboti nuo negatyvios informacijos, žiniasklaidos priemonės mus vis tiek anksčiau ar vėliau pasiekia. Stilistė Viktorija Šaulytė neapsikentė, jog aplinkui ji tegirdi tai, kokie baisūs dalykai dedasi mūsų šalyje ir nusprendė nebetylėti.

„Iš tikrųjų, labai baisu. Tai ne tas pats, kas bijoti tamsos ar aukščio, o atsigulus į lovą apsikamšyti visus šonus ir įsivaizduoti, kad niekas tavęs negali paliesti. Užsimerkti ir bijoti atsimerkti, kad tik neprisigalvotum visokių, iš šalies juokingų blogybių ar kad tave užpuls vaiduokliai“, - socialiniame tinkle „Facebook“ mintis dėstė V. Šaulytė.

Stilistė atviravo, jog nebegali girdėti to, kas dedasi mūsų šalyje: „Tai tokia baimė, dėl kurios suspaudžia širdį. Vienas straispnis apie tai, kaip bandė išprievartauti merginą laiptinėje, kitas apie dingusią merginą, trečias apie tai, kaip smurtaujama, tyčiojamasi ir net negaliu rašyti to žodžio ž.....“.

V. Šaulytė tikina suprantanti, jog baisūs dalykai vyksta ne tik Lietuvoje, tačiau tikina, kad situacija tampa nebevaldoma. „Aš sakau atvirai – bijau čia gyventi. Žinau, kad tokių atvejų pilna visur, ne tik čia. Tačiau, kodėl viskas eina išprotėjimo link? Žmonės neturėdami veiklos ar svajonių, nusivilia gyvenimu ir pradeda užsiimti žiauriais dalykais tam, kad patenkintų savo vidinius poreikius. Tai yra baisu. Ir aš visada klausiu kodėl taip yra???“, - retoriškai klausė mergina.

„Galiu drąsiai teigti, kad labai didelis faktorius yra pavydas. Jei pas kaimyną geriau nei pas mane, to negali būti. Jam negali sektis geriau nei man ir taip toliau... Juodas pavydas žmones veda iš proto...Tačiau yra labai paprastas dalykas, jei pasidžiaugsi už kitą ir tave aplankys sėkmė. Na, bet čia tik viena maža mozaikos dalelė, kuri labai svarbi dabartiniame pasaulyje“, - apmaudą socialiniame tinkle išliejo V. Šaulytė.

Mergina tikina nesuprantanti, kodėl šiandieniniame pasaulyje labiau yra vertinami daiktai, o ne žmogaus gyvybė. „Nebus pasaulio pabaigos, pasaulis nesugrius, nesprogs, bet tokie nutikimai ir įvykiai prives visus prie išprotėjimo ribos“, - socialiniame tinkle rašė mergina.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.52996182441711